Dziś mamy 24 października 2020, sobota, imieniny obchodzą:

06 października 2020

Konkurs fotograficzny i plastyczny dla uczniów szkół podstawowych

Stowarzyszenie "Czas dzieci" działające w Kcyni zachęca uczniów z Powiatu Nakielskiego #do wzięcia udziału w konkursach: plastycznym i fotograficznym

Regulamin Powiatowego Konkursu Plastycznego „Las wokół nas” dla klas I-III

 1. Konkurs jest skierowany do wszystkich uczniów klas I-III szkół podstawowych w Powiecie Nakielskim.
 2. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie „Czas dzieci” mające siedzibę w Szkole Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni, ul. Wyrzyska 12, 89-240 Kcynia.
 3. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Las wokół nas” dla klas I-III jest elementem projektu „Las wokół nas” dotowanego przez Zarząd Powiatu Nakielskiego z konkursu 6/2020 „Ekologia w powiecie nakielskim 2020”
 4. Celem konkursu jest wzbogacenie wiedzy przyrodniczej dzieci z Powiatu Nakielskiego pokazanie dzieciom walorów środowiska, rzadkich gatunków zwierząt oraz charakterystycznej roślinności, a także integrację uczestników projektu „Las wokół nas” oraz uwrażliwienie na otaczające piękno pałuckiej przyrody, a także wykorzystanie różnych technik plastycznych i kreatywnego myślenia.
 5. Tematem konkursu jest stworzenie płaskiej pracy plastycznej w dowolnej technice, w formacie A3, przedstawiającej postaci, miejsca, wydarzenia, symbole związane z lasem (np. jak można spędzać czas w lesie, jakie zwierzęta zamieszkują las itp.).
 6. Praca powinna być czytelna, estetyczna, kreatywna.
 7. Praca powinna być podpisana z tyłu (imię, nazwisko, klasa, szkoła).
 8. Komisja konkursowa wyłoni trzy najlepsze prace i te prace zostaną nagrodzone.
 9. Pracę wraz ze zgodą rodzica/opiekuna prawnego należy dostarczyć do sekretariatu Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni, ul. Wyrzyska 12, 89-240 Kcynia -  do dnia 28 października 2020 r.
 10. Ogłoszenie wyników konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego i uczestnicy zostaną powiadomieni odpowiednio wcześniej.

Regulamin Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Las w obiektywie” dla klas IV-VIII

 1. Konkurs jest skierowany do wszystkich uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych w Powiecie Nakielskim.
 2. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie „Czas dzieci” mające siedzibę w Szkole Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni, ul. Wyrzyska 12, 89-240 Kcynia.
 3. Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Las w obiektywie” dla klas IV-VIII jest elementem projektu „Las wokół nas” dotowanego przez Powiat Nakielski z konkursu 6/2020 „Ekologia w powiecie nakielskim 2020”
 4. Celem konkursu jest wzbogacenie wiedzy przyrodniczej dzieci i młodzieży z Powiatu, Nakielskiego pokazanie dzieciom i młodzieży walorów środowiska, rzadkich gatunków zwierząt oraz charakterystycznej roślinności, a także integrację uczestników projektu „Las wokół nas” oraz uwrażliwienie na otaczające piękno pałuckiej przyrody, a także wykorzystanie różnych technik plastycznych i kreatywnego myślenia.
 5. Tematem konkursu jest stworzenie fotografii w rozszerzeniu .jpeg lub .png, o maksymalnej pojemności 500kb, przedstawiającej postaci, miejsca, wydarzenia, symbole związane z lasem (np. jak można spędzać czas w lesie, jakie zwierzęta zamieszkują las itp.).
 6. Zdjęcie powinno być czytelne, kreatywne i inspirujące.
 7. Zdjęcie powinno być podpisane (imię, nazwisko, klasa, szkoła).
 8. Komisja konkursowa wyłoni trzy najlepsze prace i te prace zostaną nagrodzone.
 9. Zdjęcie należy przesłać drogą mailową na adres Stowarzyszenia stowarzyszenieczasdzieci@gmail.com Natomiast zgodę rodzica/opiekuna prawnego należy dostarczyć do sekretariatu Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni, ul. Wyrzyska 12, 89-240 Kcynia -  do dnia 25 października 2020 r. Nadesłane zdjęcie bez zgody rodzica nie będzie brało udziału w konkursie!
 10. Ogłoszenie wyników konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie z zachowaniem reżimu sanitarnego w Szkole Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni. O szczegółach uczestnicy zostaną poinformowani odpowiednio wcześniej.

Materiał: Stowarzyszenie "Czas dzieci" w Kcyni

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
Regulamin Powiatowego Konkursu Fotograficznego.docx
Regulamin Powiatowego Konkursu Plastycznego.docx

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie geometrii kół
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Nowoczesny styl
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Kanapa
Botox zmarszczki lwie
Deska elewacyjna
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Ani w marcu, ani w październiku. Tegoroczna Otyliada odwołana

Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA w tym roku został odwołany.

(czytaj więcej)