Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

25 maja 2023

Koncert z okazji Dnia Matki. Piosenki, wiersze i występ kabaretu

fot. powierzone

fot. powierzone

22 maja 2023 roku w Świetlicy Wiejskiej w Rynarzewie odbył się Koncert# z okazji Dnia Matki.

Podczas spotkania wystąpiły dobrze nam już znane Senioritki pod kierownictwem Jerzego Jurlewicza. Zaśpiewały one najpiękniejsze utwory o Mamie. Między piosenkami swoje wiersze czytała nam pani Helena Wyrzykowska. Zaprezentowała także swoje rękodzieło w postaci pięknych i kolorowych kwiatów. Na zakończenie spotkania mieliśmy okazję obejrzeć kabaret Pepino, reżyserii i pod nadzorem Wiesławy Krupa- Maćkowiak i Jerzego Jurlewicza. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz Pani Sołtys Rynarzewa Iwona Kornacka zadbały o słodki poczęstunek dla naszych gości. Serdecznie  dziękuje za zaangażowanie i obecność podczas spotkania.

Materiał: Mariola Gorzejewska

Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Kubek biały ze zdjęciem
24,90PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)