Dziś mamy 25 października 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

23 września 2020

Kolorowy Dzień Przedszkolaka. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy

fot. Renata Szymańska

fot. Renata Szymańska

20 września to dzień ważny dla wszystkich# przedszkolaków w całej Polsce, ponieważ w tym dniu przypada Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły w poniedziałek 21 września. Każda grupa miała ubrania w innym kolorze.” Biedronki były czerwone, „Słoneczka”-żółte, „Jeżyki „- brązowo-pomaranczowe, a „Skrzaty”-zielone.Tego dnia, dzieci z najstarszej grupy otrzymały bilet wstępu na Święto Przedszkolaka i miały do wykonania różne zadania: ozdabianie otrzymanych balonów, kolorowanie bajkowych smoków, konkursy oraz tańce przy muzyce. Najmłodsi zaś ozdabiali słońce dłońmi , malowali żółte owoce i kwiaty, robili znak rozpoznawczy w postaci odcisku dłoni na kartce oraz bawili się z kolorem czerwonym. Wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej . Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy, naklejki oraz pyszne słodycze.

Materiał: Renata Szymańska 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 32 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Ani w marcu, ani w październiku. Tegoroczna Otyliada odwołana

Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA w tym roku został odwołany.

(czytaj więcej)