Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

10 lutego 2024

Kolorowe stroje, słodkości, konkursy i muzyka. Niech żyje bal!

fot. Justyna Kociołek

fot. Justyna Kociołek

Karnawał to czas zabaw i balów#, dlatego właśnie 2 lutego w Szkole Podstawowej im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie odbył się bal przygotowany przez Radę Rodziców.

Kolorowe stroje, piękny  wystrój, słodkości i super muzyka- w takiej atmosferze bawiły się dzieci.

Nie zabrakło bajecznych pomysłowych strojów, można było spotkać: motylki, pszczółki, supermena, księdza, kowboja, nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich postaci, które gościły na sali tanecznej.

Dzieci świetnie bawiły się w rytm muzyki. Oczywiście nie mogło zabraknąć konkursu na ciekawy pomysłowy strój z każdej klasy.

Wyróżnione osoby zostały nagrodzone słodkim upominkiem od Rady Rodziców.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę.

Niech żyje bal!

Materiał: Justyna Kociołek / Szkoła Podstawowa im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)