Dziś mamy 3 grudnia 2021, piątek, imieniny obchodzą:

23 listopada 2021

Kolejne zwycięstwa szubińskich warcabistów. Wrócili z medalami

fot. pow.

fot. pow.

W niedzielę odbyły się VI Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w# Warcabach Stupolowych z udziałem szubińskich zawodników.

Turniej został zorganizowany w bydgoskim MDK 1. Szubinianie wywalczyli 9 medali (2 złote, 6 srebrnych, 1 brązowy): I miejsce (grupa juniorów do lat 10) Kamil Białecki (SzDK Szubin / SP 1 Szubin), II miejsce (grupa juniorów do lat 16) Kacper Białecki (SzDK Szubin / SP 1 Szubin), II miejsce (grupa juniorów do lat 10) Alan Ufnal (SzDK Szubin / SP 1 Szubin), II miejsce (grupa juniorów do lat 7) Sebastian Klimek (SzDK Szubin / SP 2 Szubin), II miejsce (grupa juniorek do lat 13) Sandra Ufnal (SzDK Szubin / SP 1 Szubin), II miejsce (grupa juniorek do lat 10) Julia Wegner (SzDK Szubin / SP 1 Szubin), II miejsce (grupa seniorek) Anna Białecka (Szubin), III miejsce (grupa juniorów do lat 10) Filip Czerwiński (SzDK Szubin / SP 2 Szubin). w klasyfikacji drużynowej juniorów I miejsce wywalczył zespół SzDK Szubin. Warcabiści grali przy wykorzystaniu systemu szwajcarskiego, tempem 3 minuty + 2 sekundy na uczestnika, na dystansie 7 rund. W championacie prowadzono klasyfikację w następujących grupach: seniorzy / seniorki, juniorzy 7,10, 13, 16, 19 / juniorki 7, 10, 13, 16, 19, drużynowo seniorzy / juniorzy. Obowiązki sędziego sprawował Mikołaj Włoch.

Materiał: PS

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Fotobombki
19,90PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)