Dziś mamy 3 lutego 2023, piątek, imieniny obchodzą:

23 stycznia 2023

Kolejne dobre zawody młodzików. Pozostaje mały niedosyt

fot. powierzone

fot. powierzone

Młodzicy zagrali kolejne dobre zawody w ramach Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej Akademia Sportu Piotak, ale czujemy mały niedosyt.

Pierwsze dwa mecze pewnie wygrywamy. Gramy mądrze i tworzymy ciekawe akcje. Nie brakuje zaanagażowania i ładnych bramek. W trzeci mecz wchodzimy podobnie i prowadzimy 2:0, ale niestety gospodarze wychodzą na prowadzenie. Wszystko po wątpliwym karnym, a to nas wytrąca z koncentracji. Piłkarsko było na 6, a nie na wszystko mamy wpływ. Taki jest sport. Zdjęcie na twarzach u niektórych pokazuje sportową złość. Ją na pewno przekierujemy w dobrą stronę. Jesteśmy z Was dumni.

Wyniki:
SF Junior Nakło - Nasz Dom Racice 4:2
2x Alex Bajerski
1 Filip Warzybok
1 Maks Lewa
SF Junior Nakło - BKS II Bydgoszcz 5:1
2x Alex Bajerski
1 Jonatan Lipski
1 Maks Lewa
1 Michał Tomaszewski
SF Junior Nakło - Wisła Strzelce Górne 2:3
2x Jonatan Lipski

Zagraliśmy w składzie:
- Adam Bednarek
- Kacper Pawlicki
- Filip Warzybok
- Michał Tomaszewski
- Alex Bajerski
- Jonatan Lipski
- Maks Lewa
- Trener Filip Jarczyński

Materiał: Łukasz Bzdawka / SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Święto Matki Boskiej Gromnicznej. Jakie zwyczaje ludowe są z tym związane?

Dzisiaj, 2 lutego w kościele katolickim obchodzone jest Święto Ofiarowania Pańskiego. W Polsce ten dzień nazywany jest# Świętem Matki Boskiej Gromnicznej.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)