Dziś mamy 22 września 2021, środa, imieniny obchodzą:

13 września 2021

Kolejna ciekawa akcja JRS Kowalewko. Zajęcia z pierwszej pomocy

fot. JRS Kowalewko

fot. JRS Kowalewko

W minioną sobotę ratownicy JRS przeprowadzili zajęcia doskonalące z# zakresu niesienia pierwszej pomocy medycznej.

Głównym celem było utrwalenie posiadanych umiejętności, a także propagowanie ratownictwa medycznego wśród młodzieży szkolnej będącej na okresie kandydackim. Prócz ćwiczeń oraz konserwacji sprzętu ratownicy od kilku dni przy współudziale młodych adeptów wykonują patriotyczne murale poświęcone patronowi czyli 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej oraz bohaterom z legendarnego Dywizjonu 303.  

MateriaŁ JRS Kowalewko 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (19) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (3)

  podatnik2, w dniu 13-09-2021 09:55:41 napisał:

  dlaczego ta pseudo OSP jeszcze funkcjonuje? Proszę burmistrza i radnych aby natychmiast rozgonili to towarzystwo. Nie są mile widziani w naszej gminie.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • -1 (1)

  Tomek, w dniu 13-09-2021 10:55:41 napisał:

  Jednostka pokazowa musi być w gminie. Przy okazji obsługuje Sadki i KGW

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -3 (3)

  fff, w dniu 13-09-2021 11:54:48 napisał:

  ja tam nie lubię tych pseudo strażaków. lansik a i tak nic nie robią jak WOT, moim zdaniem bez nich było lepiej i spokój był w gmine

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (2)

  Miejscowy , w dniu 13-09-2021 12:18:43 napisał:

  Jedyna jednostką która nie podlega bandzie komunistów ze związku, jedyna jednostka która sama się rozwija, jedyna jednostką która coś robi. Brawo chłopaki !!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 1 (1)

  Strażak Sam, w dniu 13-09-2021 12:32:27 napisał:

  Niektórzy tu mocno tyłek boli że oni są sami sobie nie chcą się rozpaść i jeszcze dużo ćwiczą dużo się pokazują w naszym powiecie. Ludzie nawet krytykują ich ćwiczenia a prawda z życia wzięta jest taka że "strażacy" z niektórych jednostek OSP w powiecie nakielskim podczas obcowania z osobą poszkodowaną czy co gorsza ze zwłokami nagle znikają i idą wszyscy ruchem kierować. Bohaterzy od 7 boleści...

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Jan, w dniu 13-09-2021 14:47:37 napisał:

  Brawo Wy Najprościej jest krytykować gratuluję zapału do działania

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Renia, w dniu 13-09-2021 15:29:26 napisał:

  Jestem zdania żeby ich rozwiązać bo to są szkodniki naszej gminy. Panie burmistrzu niech Pan im nie daje pieniędzy

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Ja, w dniu 13-09-2021 16:27:36 napisał:

  Brawo Maciek, brawo Marek! Nie słuchać dybów i działać dalej

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Wojtek, w dniu 13-09-2021 16:57:48 napisał:

  Renia... Ja jestem zdania żebyś sobie buty zawiązała i się wyprowadziła jak coś Ci nie pasuje w tej gminie, ludzie zostawcie tą jednostkę w spokoju i zajmijcie się swoimi sprawami, jak chcą niech działają, żyjemy w wolnym kraju a kto ich poznał osobiście a nie z opowieści wie że ta ekipa jest mega z mega wiedzą, zapałem i zaangażowaniem we wszystko

  odpowiedz

  • -1 (1)

  @, w dniu 13-09-2021 22:08:12 napisał:

  Boli was ze JRS Kowalewko działa. Hehe brawo panowie tak dalej :)

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nadanie modnej linii
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Budowa magazynów
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)