Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

03 sierpnia 2022

Kierowcy wyeliminowywani z ruchu. Prowadzili pod wpływem amfetaminy

fot. archiwum

fot. archiwum

Minionej doby nakielscy policjanci zatrzymali dwóch kierowców#, którzy prowadzili pojazdy pod wpływem amfetaminy. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Minionej doby nakielscy mundurowi zatrzymali dwie osoby, które pod wpływem amfetaminy, wsiadły za kierownicę i ruszyły w trasę.

Wczoraj (02.08.22) o godzinie 16.45 policjanci nakielskiej ,,patrolówki” na terenie miasta zatrzymali do kontroli drogowej pojazd peugeot. Siedzący za kierownicą 23-latek był wyraźnie zdenerwowany, co pozwoliło przypuszczać, że może mieć coś na sumieniu. Aby mieć pewność, co do stanu trzeźwości mieszkańca kcyńskiej gminy, policjanci przewieźli go do komendy, a tam sprawdzili narkotesterem. Wynik tego badania potwierdził podejrzenia funkcjonariuszy i wykazał, że kierowca miał w organizmie amfetaminę.

Kolejnego nieodpowiedzialnego kierowcę nakielscy mundurowi zatrzymali o godz. 20.45. Podczas kontroli drogowej volkswagena, jego 21-letni kierowca zaczął się nerwowo zachowywać. Wygląd mężczyzny wskazywał, że może być pod działaniem zabronionych substancji. By mieć pewność, co do stanu trzeźwości mieszkańca gminy Sadki, policjanci przewieźli go do nakielskiej komendy, a tam sprawdzili narkotesterem. Wynik badania wykazał, że młody kierowca miał w organizmie amfetaminę.

Zatrzymani noc spędzili w policyjnym areszcie, a jeszcze dzisiaj (03.08.22) usłyszą zarzuty za kierowanie pojazdem pod wpływem środka odurzającego. O losach mężczyzn zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi im kara 2 lat pozbawienia wolności.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 5 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (12) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (4)

  Opel, w dniu 03-08-2022 12:39:58 napisał:

  W jaruzynie powinni kierowcow posprawdzac

  odpowiedz

  • 3 (13)

  @, w dniu 03-08-2022 14:25:09 napisał:

  Panie bagieta!!! Jest pan najlepszym pracownikiem KPP w Nakle!!!! Najskuteczniejsza wykrywalność !! Pan chyba też ma swoje pod nosem. Takie powiedzenie jest że ,, swój swojego pozna".Nie pozdrawiam i nie do zobaczenia!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 13 (19)

  Bbh, w dniu 03-08-2022 16:09:46 napisał:

  Ćpuny cholerne ,i to nie z biedy tylko z głupoty . Tępić to dziadostwo żadnych skrupułów.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 6 (6)

  Obserwator, w dniu 03-08-2022 18:22:13 napisał:

  Adusia poniosła fantazja po amfie myślał że wszystko może,tak się kończy przygoda gdy z rudego wyjdzie diabeł

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Grzeziem, w dniu 04-08-2022 14:15:12 napisał:

  • -1 (1)

  niki, w dniu 04-08-2022 18:32:55 napisał:

  Za to przestępstwo powinno również zabierać się pojazdy. Straci samochód jeden z drugim to zastanowi się czy warto ćpać!

  odpowiedz

  • -1 (1)

  nikuś, w dniu 04-08-2022 18:35:03 napisał:

  Brawo nakielska Policja, tępić chore społeczeństwo!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Jaaaa, w dniu 04-08-2022 22:53:17 napisał:

  Tym razem z Sadek ,a nie z Nakła :D. Kto to taki młody

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
BHP przy usuwaniu wyrobów zawierających azbest
59PLN
Konstrukcje stalowe
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)