Dziś mamy 20 kwietnia 2025, niedziela, imieniny obchodzą:

12 marca 2025

Kierowca zasnął za kierownicą. Ciężarówka wylądowała w rowie

fot. powierzone

fot. powierzone

Dzisiaj, 12 marca około godz. 6.50 doszło do zdarzenia drogowego na drodze# S5 między Szubinem a Rynarzewem.

Jak udało nam się dowiedzieć, kierowca ciężarówki wjechał do rowu - poinformował nas dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Nakle. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej m.in. 2 zastępy z JRG nr 1 w Nakle oraz OSP Rynarzewo. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia - dodał dyżurny.

Z ustaleń przybyłych na miejsce policjantów wynika, że 23-letni kierujący pojazdem ciężarowym marki Scania wraz z naczepą, poruszający się trasą S5 w kierunku Bydgoszczy zasnął w trakcie jazdy w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu. Sprawca zdarzenia był trzeźwy. Posiadał uprawnienia do kierowania. W wyniku powstałych uszkodzeń, policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne od pojazdu oraz naczepy. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został pouczony - poinformował asp. Kamil Smoliński - oficer prasowy KPP w Nakle.

Oceń artykuł: 15 27

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

    • 3 (23)

    Dziwne , w dniu 12-03-2025 17:33:21 napisał:

    Został pouczony, kiedy był lód na drodze ludzie wjezdzali autami do rowu- mandat

    odpowiedz

    • 2 (22)

    vb, w dniu 12-03-2025 17:36:41 napisał:

    Zaśnięcie kierowcy podczas jazdy ,jest tak samo niebezpieczne jak jazda pod wpływem alkoholu ! W każdym przypadku zagraża bezpieczeństwu publicznemu . Dobrze że zaśnięcie nie zwalnia z odpowiedzialności za szaber Funduszu Sprawiedliwości .

    odpowiedz

    • 6 (22)

    z, w dniu 12-03-2025 19:17:19 napisał:

    Komentarze są tak samo mądre jak ci którzy je piszą! No niestety przybywa nam głupich ludzi, przybywa...

    odpowiedz

    • 6 (14)

    Florek , w dniu 12-03-2025 21:27:16 napisał:

    Panie redaktorze jest pan nie kompeteny w zdobywaniu informacji na miejscu nie była jednostka ratowniczo gaśnicza nr 1 z Nakła nad Notecią tylko jednostka ratownicza gaśnicza nr 2 w Szubinie

    odpowiedz

    • 2 (18)

    kokojambo, w dniu 13-03-2025 00:51:42 napisał:

    Smoliński parówo weź się za prawdziwą robotę, wrzucasz tylko piarowe gówna i komentarze tylko tam gdzie jest jakaś tragedia. Wyglądasz jakbyś walił po kablach, twoi koledzy jak homokomando z tymi groźnymi minami i wydepilowaną brodą i brwiami. Ta milicja to jeden wielki cyrk.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Konsultacja środowiskowa
200 zł / 0,5 hPLN
Korzystanie ze środowiska
500PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Budowa hal
0

Wielka Niedziela. Radość ze zmartwychwstania Chrystusa

Niedziela Zmartwychwstania jest najważniejszym wydarzeniem w kalendarzu Kościoła katolickiego, gdyż stanowi o istocie chrześcijaństwa.

(czytaj więcej)
0

Tradycja Pałuckich Palm Wielkanocnych. Symbol, który buduje wspólnotę

W regionie Pałuk, na pograniczu Wielkopolski i Kujaw, tradycja wykonywania# palm wielkanocnych nie jest tylko rytuałem związanym z Niedzielą Palmową. To żywe dziedzictwo, przekazywane z pokolenia na pokolenie, będące symbolem zakorzenienia w kulturze, duchowości i wspólnocie. W Kcyni ta tradycja żyje dzięki zaangażowaniu mieszkańców oraz pracy pasjonatów, takich jak Maria Kordyś – instruktorka Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki, która od ponad 35 lat czuwa nad jej kontynuacją.

(czytaj więcej)
0

Wielkanocne smaki z KGW. Tradycja na talerzu

W Święta Wielkanocne#, w wielu domach w regionie zaczyna pachnieć babką drożdżową, żurkiem z białą kiełbasą i świeżo pieczonym mazurkiem. A jeśli ktoś szuka prawdziwych smaków i inspiracji na świąteczny stół, wystarczy zajrzeć do Kół Gospodyń Wiejskich – takich jak to w Starym Jarużynie. Przewodnicząca Koła, pani Stanisława Rygielska, z dumą opowiada o przygotowaniach i tradycjach, które od pokoleń towarzyszą tym wyjątkowym świętom.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie wielkanocne. Świętowanie pierwszego dnia Wielkiej Nocy

Domowe świętowanie dawniej, ale również i współcześnie#, zaczyna się od śniadania w gronie najbliższej rodziny. Jest ono wyrażeniem radości z powodu pustego grobu i Zmartwychwstania. Ta rytualna uczta jednoczy żywych i umarłych i ma wymiar ceremonialny.

(czytaj więcej)