Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2022

Kierowca opla miał prawie 2 promile. Wpadł po anonimowym zgłoszeniu

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Prawie dwa promile alkoholu miał w organizmie kierowca opla zatrzymany# przez nakielską „drogówkę” w Dębionku. 33–latek wpadł po anonimowym zgłoszeniu, jakie wpłynęło na numer alarmowy.

Anonimowe zgłoszenie z Dębionka, że kierowca opla astry, który przemieszcza się po terenie wsi, prawdopodobnie jest pijany, wpłynęło na stanowisko kierowania nakielskiej komendy wczoraj (28.06.22) przed godziną 18.
Do miejscowości natychmiast skierowano patrol „drogówki”, który już po kilku minutach namierzył auto. Siedzący za kierownicą 33-latek był zamroczony alkoholem, a użyty alkomat wykazał w jego organizmie prawie 2 promile.
Mieszkaniec sadkowskiej gminy stracił prawo jazdy, a niebawem śledczy przedstawią mu zarzuty prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. 33-latkowi grożą 2 lata więzienia, a ostateczne decyzje w jego sprawie podejmie sąd.
Na słowa uznania zasługuje postawa osoby, dzięki której stwarzający zagrożenie dla innych, nieodpowiedzialny kierowca, został zatrzymany.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska /Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  JA, w dniu 29-06-2022 12:00:20 napisał:

  TO ZOSTALO JESZCZE 2:)

  odpowiedz

  • -3 (13)

  Jan , w dniu 29-06-2022 12:05:28 napisał:

  Same konfitury w tym debionku

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 14 (14)

  obiektywny, w dniu 29-06-2022 12:07:53 napisał:

  Diwie się po co się pisze kierowca wpadł po anonimowemu zgłoszeniu , dobrze z ludzie czuwają i tępią takie patologie ale trzeba sobie zdać sprawę że ten sprzedany będzie główkował gdzie był i kto mógł go sprzedać a potem jak mu się za to odwdzięczyć . Moim zdaniem powinno być pisane że wpadł kolejny pijak a w jaki sposób był zatrzymany to już nie ważne

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Kierowca, w dniu 29-06-2022 12:48:54 napisał:

  Też tak myślę przez takie pisanie część ludzi wcale nie zareaguje a ty Janie ciekawe czy byś tak pisał jak by taki kierowca wyżadzil krzywdę twoim bliskim

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 8 (8)

  Marcin, w dniu 29-06-2022 12:53:22 napisał:

  Tępić pijaków za kierownicą i zabierać prawko dożywotnio

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Marcin, w dniu 29-06-2022 12:53:27 napisał:

  Tępić pijaków za kierownicą i zabierać prawko dożywotnio

  odpowiedz

  • 5 (7)

  Marcin, w dniu 29-06-2022 12:53:30 napisał:

  Tępić pijaków za kierownicą i zabierać prawko dożywotnio

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Rudeusz, w dniu 29-06-2022 17:47:21 napisał:

  Jeszcze Mac gyvera z Dębionka trzeba złapać. Ziomuś się buja na wiecznej pi...dzie swoją vectrunią.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)