Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

15 września 2023

Jubileusze służby w Policji. Gratulacje i życzenia od komendanta

fot. powierzone

fot. powierzone

Podczas uroczystej zbiórki w nakielskiej komendzie policjanci obchodzili #jubileusze służby. Wyróżnieni otrzymali z rąk Komendanta listy gratulacyjne, symboliczne upominki oraz życzenia dalszych sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej.

Ostatnio w Komendzie Powiatowej Policji  w Nakle nad Notecią odbyło się spotkanie Komendanta z policjantami, którzy obchodzą w tym roku jubileusze służby w Policji. Jubileusze obchodzili:

35-lecia służby w Policji: asp. szt. Henryk Budnik,

20-lecia służby w Policji: asp. szt. Wojciech Bembnista.

Wyróżnieni policjanci otrzymali z rąk Komendanta insp. Rafała Makarewicza listy gratulacyjne oraz symboliczne upominki. Komendant podziękował policjantom  za długoletnią, sumienną pracę, jednocześnie życząc dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 15

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Bez Samochodu. Pod hasłem "Oszczędzaj Energię"

Dziś obchodzimy Światowy Dzień bez Samochodu, który w tym roku# odbywa się pod hasłem „Oszczędzaj Energię”. Aby uczcić to wydarzenie, zachęcamy do rezygnacji tego dnia z podróżowania autem i skorzystania z bardziej ekologicznych środków transportu.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)