Dziś mamy 3 grudnia 2021, piątek, imieniny obchodzą:

17 listopada 2021

Jak sprzedać samochód - skup aut i jego zalety

fot. powierzone

fot. powierzone

Szukając sposobu na szybką sprzedaż samochodu właściciele aut natrafiają na informacje na temat# profesjonalnych firm odpowiadających za skup pojazdów. Zanim jednak przekonają się do tego rozwiązania, muszą rozprawić się z kilkoma mitami na jego temat.

Czy sprzedaż w skupie aut to ostateczność?

Możliwość sprzedaży auta w profesjonalnym skupie samochodów ciągle jeszcze jest postrzegana przez kierowców jako rozwiązanie ostateczne. Wiele osób podkreśla, że nie zaprzecza, że weźmie je pod uwagę, zrobi to jednak dopiero wtedy, gdy okaże się, że wszystkie inne możliwości zawiodły. Rzeczywiście, na rynku ciągle jeszcze można natrafić na firmy, których postawa uzasadnia takie podejście. Firmy te proponują skandalicznie niskie stawki, choć same odsprzedają auta po cenach rynkowych. Na szczęście, ich znaczenie systematycznie spada. Same skupy robią wiele, aby wyeliminować nieuczciwych konkurentów, potencjalni sprzedający nie muszą już więc obawiać się, że niepokojąco niska cena, jest jedyną, jaką mogą uzyskać. Fachowcy ze skupu samochodów „Kapral-Car” uczciwie zapłacą za pojazd, a wstępną wycenę podadzą już przez telefon.

Co z pieniędzmi i formalnościami?

Nawet, jeśli cena uzyskana w skupie zawsze będzie nieco niższa od ceny rynkowej, warto zwrócić uwagę na kilka innych zalet uzasadniających skorzystanie z tej możliwości pozbycia się używanego auta. Osoby, które muszą wymienić samochód na nowszy często nie mogą pozwolić sobie na choćby chwilę zwłoki. W skupie oszczędza się czas nie tylko dlatego, że można liczyć na szybką i rzeczową wycenę pojazdu. Wcale nie mniejszym jego atutem jest możliwość natychmiastowego uzyskania pieniędzy – czy to w gotówce, czy to w postaci przelewu na konto. Sprzedając auto klientowi indywidualnemu niejednokrotnie należy liczyć się z koniecznością oczekiwania, bo wiele samochodów używanych jest dziś finansowanych przez kredyt. Plusem sprzedaży w skupie jest też drobiazgowa dbałość jego pracowników o to, aby wszystkie kwestie prawne zostały jak najszybciej i jak najstaranniej uregulowane. W czasach zmieniającego się często prawa jest to atut nie do zakwestionowania. Stacja Demontażu Pojazdów „Kapral-Car” zapewnia darmowy odbiór, atrakcyjną cenę oraz potrzebne dokumenty.

Relację filmową możesz zobaczyć:

FILM 1

FILM2

 

Materiał Partnera - Artykuł Sponsorowany

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)