Dziś mamy 7 października 2022, piątek, imieniny obchodzą:

17 września 2022

Igrzyska Dzieci. Rozegrano mistrzostwa w piłkę nożną

fot. Jakub Cegiełka

fot. Jakub Cegiełka

W piątek, 16 września na orliku przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w # Szubinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szubin w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

Do rywalizacji przystąpiło 5 szkół. SP Rynarzewo, SP Kołaczkowo, SP Kowalewo, SP 2 Szubin oraz SP 1 Szubin. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem "każdy z każdym". Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy z Kołaczkowa, którzy w czterech meczach uzyskali komplet punktów, tracąc 1 gola w całym turnieju. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie. Na trzecim miejscu podium znalazła się SP nr 2 w Szubinie. SP w Kowalewie zajęła czwarte miejsce, a piąte miejsce uzyskała SP w Rynarzewie.

Skład zwycięskiej drużyny: Dorian Arugalski, Maciej Czerwiński, Oliwier Domański, Łukasz Jaśkiewicz, Dawid Kisiel, Bartek Kruzel, Maksymilian Galikowski, Bartek Mazur, Mikołaj Bucoń, Hubert Piątkowski.

Nauczyciel: Jacek Osiński.

materiał: Jakub Cegiełka

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Luiza , w dniu 19-09-2022 16:02:00 napisał:

    A gdzie Czarni Nakło?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)