Dziś mamy 22 marca 2023, środa, imieniny obchodzą:

25 stycznia 2023

I Turniej Tenisa o Puchar Nakielskiego Sportu. Kto stanął na podium?

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 21.01 w hali ZSzŻŚ odbył się II Rodzinny Turniej Tenisa Par Deblowych oraz podsumowanie "mini" ligi dla najmłodszych adeptów tenisa.

Wśród najmłodszych 1 miejsce zajela Marianna Mazurkiewicz, 2 miejsce Jakub Jagla a 3 miejsce Hanna Mazurkiewicz. W Turnieju dzieci starszych udział wzięło 13 par deblowych. Dzieci trenujące na codzień w sekcji tenisa Nakielskiego Sportu rywalizowały w Turnieju wraz ze swoimi rodzicami. Po losowaniu utworzyly sie 4 grupy w ktorych rywalizowano systemem "każdy z kazdym". Gra odbywała się na dwóch wyznaczonych kortach. Rodzice i dzieci wykazały się świetnym przygotowaniem fizycznym i dobrą znajomością reguł gry deblowej. Mecze obserwowali przybyli kibice- znajomi i rodzina zawodników biorących udział w zawodach. Uczestnicy Turnieju mogli liczyć na słodki poczęstunek przygotowany przez Państwa Karolczak, którzy rowniez brali czynny udział w Turnieju wraz ze swoimi dziećmi. Ostatecznie o miejsce na podium rywalizowało 4 pary: Radosław Peter zmamą, Dominik Górniak z bratem, Dominik Chmara z tatą i Bruno Podgórski z tatą.

Turniej zakończył sie następująco:
1.miejsce- Bruno I Piotr Podgórski
2 miejsce- Dominik I Daniel Górniak
3 miejsce- Dominik i Dawid Chmara
4 miejsce- Radek Peter i Natalia Boniecka

Gratulujemy i dziekujemy za udzial wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne sportowe zmagania.

Materiał: Piotr Podgórski / Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.


Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Czy można mrozić jajka? Bezpieczne i prawidłowe przechowywanie

Jajo to produkt zaskakująco trwały. Może być pyszne i w pełni wartościowe przez miesiąc, a nawet #dwa miesiące od daty zniesienia! Jak to możliwe? Wystarczy przestrzegać kilku za-sad. Przygotowaliśmy krótki poradnik na temat tego, jak bezpiecznie i prawidłowo prze-chowywać jaja – te surowe i te ugotowane.

(czytaj więcej)