Dziś mamy 3 grudnia 2021, piątek, imieniny obchodzą:

25 października 2021

Historyczne zwycięstwo w III lidze kobiet. Plan wykonany w stu procentach

fot. MLUKS Orlik Kcynia

fot. MLUKS Orlik Kcynia

W II kolejce Wielkopolskiej III lidze kobiet nasz zespół zmierzył się z# APR Poznań.

34-25 dla MLUKS Orlik Kcynia. Plan wykonany w stu procentach

W spotkanie lepiej wszedł zespół gości, który do 15' cały czas prowadził 0-2, 2-4, 4-6, 7-9. Podopieczne Bartka Łyszczarza w 16' wyszły na prowadzenie 10-9, którego nie oddały do końca meczu. Zespół z każdą minutą prezentował się coraz lepiej, kończąc pierwszą połowę prowadząc 17-13. W drugiej połowie zespół gości zbliżył się na dwie bramki 19-17, 22-20, 23-21. Jednak ostatnie 15 minut to bardzo mocny zryw naszych zawodniczek, które wygrały ten fragment 11-4 odnosząc pierwsze historyczne zwycięstwo w III lidze kobiet!

"Jestem bardzo bardzo dumny z dziewcząt. Każda z moich zawodniczek dołożyła cegiełkę do końcowego zwycięstwa. Brawo dziewczyny. Praca, praca i bieganie przynosi efekty."

Skład: Natalia Kramer(br), Aleksandra Puławska (br), Maria Kutka (12), Daria Walentowska ( Marta Wilczyńska (5), Emilia Łyszczarz (4), Kinga Wiśniewska (3), Natalia Grzegorek (2), Julia Rybak, Julia Zwolak, Maja Michalska, Patrycja Kwiatkowska, Martyna Śliwińska.

Materiał: Bartosz Łyszczarz - MLUKS Orlik Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)