Dziś mamy 27 września 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

18 lipca 2021

Gwałtowne burze dały we znaki w regionie. Strażacy działali kilka razy

fot. OSP Dobrcz/OSP Dąbrowa Chełmińska

fot. OSP Dobrcz/OSP Dąbrowa Chełmińska

W ostatnich dniach przez nasz region przechodziły# gwałtowne burze. Strażacy m.in. z powiatu bydgoskiego podejmowali wiele interwencji.

W piątkowe popołudnie strażacy ochotnicy z Dąbrowy Chełmińskiej zostali wezwani do zalanego gabinetu kosmetycznego na bydgoskim Fordonie. Niestety, woda wyrządziła straty. Zalany został również budynek mieszkalny z Dąbrowie Chełmińskiej. Podczas piątkowej burzy ucierpiała też miejscowa remiza. Straż pożarna tego dnia interweniowała również w Dobrczu, Trzęsaczu i kilku miejscach w Bydgoszczy. Zgłoszenia dotyczyły przeważnie zalanych piwnic i garaży. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Oreo, w dniu 18-07-2021 12:34:15 napisał:

    Dąbrowa Chełmińska piękna wieś nic tam nie ma.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
Budowa magazynów
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)