Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

19 marca 2023

Gminny Konkurs Wokalny. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy

fot. Szubiński Dom Kultury

fot. Szubiński Dom Kultury

Szubiński Dom Kultury zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie Gminnego Konkursu Wokalnego. #Wydarzenie skierowane jest do dzieci i młodzieży zamieszkującej lub uczącej się w obszarze Gminy Szubin.

Gminny Konkurs Wokalny 2023 to kolejna odsłona wydarzenia, które po raz pierwszy odbyło się w minionym roku. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i złożyć go wraz z podkładem muzycznym w siedzibie organizatora do 5 maja do godziny 16.00. Konieczność dostarczenia ścieżki dźwiękowej nie dotyczy osób lub zespołów korzystających z instrumentów muzycznych. Karta zgłoszeniowa dostępna jest na stronie internetowej i w siedzibie organizatora.

Konkurs przeprowadzony zostanie w Szubińskim Domu Kultury 13 maja od godziny 16.00. Fundatorami nagród w konkursie jest Szubiński Dom Kultury, sieć sklepów HIPPER.pl oraz firma Nexera.

Materiał: Szubiński Dom Kultury

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
Formularz_zgloszeniowy_gminny_konkurs_wokalny_.pdf
Gminny_konkurs_wokalny_regulamin_.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)