Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

13 stycznia 2022

Gminne mistrzostwa w piłce ręcznej. Rywalizacja była zacięta

fot. Maciej Łuczak

fot. Maciej Łuczak

Dnia 12.01.2022 r. w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w# Nakle odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Nakło nad Notecią w piłce ręcznej dziewcząt w kategorii Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

W zawodach uczestniczyły 4 drużyny.

Wynik spotkania Igrzyska Dzieci

ZS-P nr 4 w Nakle - ZS-P w Ślesinie 7 : 3

Wynik spotkania Igrzyska Młodzieży Szkolnej

ZS-P w Ślesinie - ZS-P nr 3 w Nakle 8 : 6

Dziewczęta z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ślesinie w kategorii IMS oraz dziewczęta z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Nakle reprezentować będą naszą Gminę na zawodach powiatowych.

Zwycięski zespół ze Ślesina wystąpił w składzie: Wiktoria Jankowska, Eliza Jarząbek, Lena Jassel, Dominika Kosek, Julia Kółeczko, Anna Malik, Michalina Okoniewska, Agata Sobiech, Julia Zegadło.

Opiekunem drużyny jest nauczyciel w-f Aldona Bon.

Dziewczęta z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Nakle wystąpiły w składzie:

Maja Dubkowska, Eliza Kakuszke, Olga Mańkowska, Weronika Mycek, Lila Nowak, Karolina Szcześniak, Alicja Urbańska, Julia Zmudzińska, Zofia Zwolińska.

Opiekunem drużyny jest nauczyciel w-f Bogusława Kopras.

Organizatorem zawodów był Nakielski Sport Spółka z o.o.

Materiał: Marcin Jankowski i Jan Grabarski - Nakielski Sport

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 15 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)