Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

18 września 2023

Gminne mistrzostwa w piłce nożnej chłopców. Rywalizowało 6 szkół

fot. Jakub Cegiełka

fot. Jakub Cegiełka

W piątek, 15 września na orliku przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w #Szubinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szubin w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

Do rywalizacji przystąpiło 6 szkół. SP Rynarzewo, SP Kołaczkowo, SP Kowalewo, SP Tur, SP 2 Szubin oraz SP 1 Szubin. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach. Następnie rozegrano półfinały oraz mecze o 5 miejsce, o 3 i finał. Po bardzo wyrównanych meczach najlepsi okazali się chłopcy z Szubińskiej Jedynki, którzy w finale wygrali z Dwójką 3-1. Trzecie miejsce zajęło Kołaczkowo, czwarte – Rynarzewo. Piąte miejsce przypadło Szkole z Kowalewa, a szóste zajął Tur.

Skład zwycięskiej drużyny: Mieszko Wojtczak, Radosław Kaczmarek, Bartosz Stałowski, Javier Zimny, Oskar Prybiński, Gracjan Marchwiński, Michael Filas, Gabriel Iwański. Nauczyciel: Jakub Cegiełka.

Materiał: Jakub Cegiełka

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Bez Samochodu. Pod hasłem "Oszczędzaj Energię"

Dziś obchodzimy Światowy Dzień bez Samochodu, który w tym roku# odbywa się pod hasłem „Oszczędzaj Energię”. Aby uczcić to wydarzenie, zachęcamy do rezygnacji tego dnia z podróżowania autem i skorzystania z bardziej ekologicznych środków transportu.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)