Dziś mamy 10 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

02 sierpnia 2022

Finał policyjnej akcji. Zatrzymano trzech kierowców z promilami

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Trzech kierowców z promilami w organizmie zatrzymali # wczoraj (01.08.22) podczas działań „Trzeźwy kierujący” policjanci na drogach powiatu nakielskiego. Była to kolejna już akcja, podczas której mundurowi kontrolowali trzeźwość kierowców tego samego dnia rano i wieczorem.

Wczoraj (01.08.22) na drogach powiatu nakielskiego mundurowi kontrolowali trzeźwość kierowców. Akcję prowadzili zarówno policjanci referatu ruchu drogowego, jak i innych służb prewencyjnych.

Po raz kolejny już, policjanci sprawdzali trzeźwość kierowców we wczesnych godzinach rannych, jak i późnym popołudniem. W trakcie prowadzonych działań sprawdzono trzeźwości 854 kierowców, ujawniając trzy osoby, które wsiadł za kierownicę na tzw.: „podwójnym gazie”.

Działania mające na celu eliminowanie z ruchu pijanych użytkowników tras będą prowadzone systematycznie.

materiał: asp. Zofia Wrzeszcz p.o. Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 10 (14)

  Nakło 997, w dniu 02-08-2022 11:45:20 napisał:

  To pokazuje,że cały czas na drogach znajduje się ogromna ilość potencjalnych zabójców.Prowadzone działania pozwalają chociaż część z nich wyłapać.To są jedne z niewielu działań Policji które chciałbym aby trwały nie tylko w ramach odgórnie zarządzonych przez KWP "akcji" ale oddolnie z polecenia Komendanta KPP non stop 24 h.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Roman, w dniu 04-08-2022 16:28:50 napisał:

  To co widzę, co dzieje się na polskich ulicach ale również w Nakle to woła o pomstwę do nieba alkohol narkotyki brakuje policji z USA.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Konstrukcje stalowe
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)