Dziś mamy 30 listopada 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 listopada 2020

Ekologiczny Konkurs Fotograficzny. Rozdano nagrody dla zwycięzców

fot. Katarzyna Dobosz

fot. Katarzyna Dobosz

Na zakończenie Tygodnia Edukacji Globalnej, zwycięzcy Ekologicznego Konkursu# Fotograficznego z nakielskiej Dwójki, zostali zaproszeni do szkoły na krótkie podsumowanie i rozdanie nagród w konkursie. Zwycięzcy trzech pierwszych miejsc oraz osoby wyróżnione przez jury, otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Wręczenia nagród w imieniu Pani dyrektor Anny Maćkowskiej i wolontariuszy SKC, dokonała opiekun Szkolnego Koła Caritas i organizator konkursu Katarzyna Dobosz. Nagrody i dyplomy dla dzieci, ufundowane zostały z projektu „Ekologia integralna encykliki Laudato si w działaniu wspólnot Caritas i społeczności lokalnych” oraz ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Przypominamy, że wystawa zdjęć konkursowych najpierw miała miejsce w Parafii św. Stanisława BM w Nakle, a od 16 listopada można je oglądać na wystawie w oknach Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nakle nad Notecią na ulicy Dąbrowskiego.

Dziękujemy dyrektorowi biblioteki panu Mariuszowi Skoczek i pracownikom, za udostępnienie prac dzieci szerszej grupie odbiorców naszego miasta.

Materiał: Katarzyna Dobosz

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 23 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)