Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

29 maja 2024

Dzień pełen niespodzianek. Nowe gry zręcznościowe i zabawki

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Dzień 27 maja bieżącego roku dla przedszkolaków #z grup "Biedronki" i "Motylki" ze Szkoły Podstawowej im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie od samego rana był pełen niespodzianek.

Po raz kolejny dzięki współpracy z Państwem Bryzik - Panią Małgorzatą i Panem Łukaszem nasze przedszkole otrzymało wsparcie finansowe od firmy Florian Centrum, które przeznaczyliśmy na zakup gier zręcznościowych dla dzieci.

Pięknie dziękujemy firmie Florian Centrum oraz Państwu Bryzik za stałą współpracę! Za okazane nam serce! Pani Małgorzata i Pan Łukasz zawsze odpowiadają na nasze prośby, ale również sami wychodzą z inicjatywą i wspierają działania podejmowane w naszej placówce.

Kolejną niespodziankę zawdzięczamy Mamom z trójek grupowych. Nasza piaskownica została doposażona w nowe zabawki. Pozwoliły na to zwroty pieniążków z Rady Rodziców dla obu grup przedszkolnych. Dziękujemy również Pani Malwinie Ciszewskiej za zakup zestawów do lodów.

Jest nam niezmiernie miło, że każdy z Państwa z tak wielkim zaangażowaniem włącza się w życie przedszkola i ma na uwadze dobro naszych dzieci!

Ależ dziś była zabawa! Wszystkie zabawki zostały już wypróbowane. Śmiech i radość ogarnęły cały ogród przedszkolny!

Materiał: Oliwia Kędziora / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)