Dziś mamy 7 lipca 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2022

Dzień dziecka w dżungli. Były też duże lody i kiełbaska z grilla

fot. pow.

fot. pow.

Dzień Dziecka to dzień wyjątkowy, dlatego należy świętować# go w wyjątkowy sposób. W tym roku nasze przedszkolaki zostały zaproszone do najprawdziwszej dżungli!

Już od rana, przychodząc do przedszkola, dzieci przeniosły się w świat bujnej roślinności i dzikich zwierząt. W dżungli czekało na nie wiele atrakcji! Przedszkolaki pokonały małpi tor przeszkód w zwierzęcych bucikach, pomalowały krokodyla, zobaczyły jak wybucha prawdziwy wulkan, przyrządziły koktajl z egzotycznych owoców, przebierały się za słonia, przyklejały cienie zwierząt na tle sawanny i kolorowały obrazki. Dzieci nie tylko poznały świat tropikalnych roślin i afrykańskich zwierząt, lecz przede wszystkim miło spędziły czas - WSPÓLNY CZAS - pełen radości, współpracy i życzliwości. Po dzikich przygodach w dżungli każdy otrzymał upominek, duuuże lody oraz zjadł pyszną grillowaną kiełbaskę.

Każda grupa zorganizowała piknik, na którym dzieci zajadały się pysznościami. Nie ma cenniejszej rzeczy na świecie, niż widok uśmiechniętej, dziecięcej buzi - a w naszym Przedszkolu tego dnia, uśmiech nie schodził z twarzy żadnego podopiecznego. To był wspaniale uczczony Dzień Dziecka!

Materiał: Olga Nowak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Letnie tankowanie. Ile będzie kosztować paliwo w wakacje?

Rekordowe ceny paliw utrzymują się już kolejny miesiąc, choć w ostatnich# dniach obserwujemy chwilowe obniżki! Lato to tradycyjny okres podwyżek cen i wzmożonego ruchu na drogach. Czy tegoroczne wyjazdy na wczasy okażą się również rekordowo drogie? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przeanalizowali perspektywy rozwoju sytuacji na polskim rynku paliwowym w miesiącach wakacyjnych.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Grillowanie - co wolno, a co nie? Przewodnik z przepisami

Amatorów grillowania w naszym kraju nie brakuje#. Z ankiety przeprowadzonej wśród Polaków wynika, że zaledwie 6,7% rodaków wcale nie grilluje. Około 10% uważa, że grillowanie jest zdrowe, niemniej zdaniem 43% należy odpowiednio przygotować jedzenie, by uzyskać zdrowe potrawy. Co ma wpływ na ich prozdrowotne wartości? Przede wszystkim jakość samych użytych produktów, ale także to, na jakim grillu posiłek zostanie przygotowany.

(czytaj więcej)
0

Niejadek na wycieczce? Przepisy na zdrowe przekąski do plecaka

Wymyślenie zdrowej i smacznej przekąski dla niejadka to# nie „bułka z masłem”. Szczególnie latem, kiedy dzieci niechętnie opuszczają place zabaw i podwórka, by doładować swoje niezwykle pojemne akumulatory. Wyzwanie stanowią także rodzinne wycieczki. Jak bowiem zmieścić w plecaku coś pysznego dla każdego? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)