Dziś mamy 7 października 2022, piątek, imieniny obchodzą:

22 września 2022

Dzień Przedszkolaka. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji

fot. powierzone

fot. powierzone

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że 20 września świętuje się”.

W tym dniu na dzieci z Przedszkola Wesoła Piątka czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Wśród nich znalazły się zabawy ruchowe, taneczne, dzieci pokonywały tor przeszkód, uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej, a także brały udział w quzie na temat przedszkola. Na koniec dzieci z grup Motylki, Jeżyki, Żabki i Misiaczki wykonały przepiękne prace plastyczne, które ozdobiły przedszkolne gazetki.

Wisienką na torcie była wizyta Pani Dyrektor, która odwiedziła każdą grupę życząc wspaniałej zabawy oraz wręczając dzieciom upominki. Nie zabrakło również łakoci, które dodatkowo osłodziły ten wyjątkowy dla dzieci czas. Wszyscy bawili się znakomicie a ten radosny Dzień Przedszkolaka wzbudził w dzieciach mnóstwo pozytywnych emocji.

materiał: Przedszkole" Wesoła Piątka" w Nakle nad Notecią

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Konstrukcje stalowe
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Potrzeby psa i kota. Czyli szczęśliwy pupil nie tylko od święta

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest co roku 4 października#. Data ta stała się międzynarodowym świętem praw i dobrostanu zwierząt. Jako opiekunowie czworonożnych pupili chcemy zapewnić im szczęście i zdrowie. Jak to zrobić? Wystarczy każdego dnia zadbać o zaspokojenie potrzeb behawioralnych naszego psa i kota. A z okazji ich święta celebrujmy wspólny czas podczas spaceru, zabawy lub częstując ulubieńca zdrowym smakołykiem.

(czytaj więcej)
0

1 października. Jak ucztować w Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu?

Analitycy z Polskiego Instytutu Ekonomicznego zwracają uwagę, że# w Polsce coraz więcej osób ogranicza ilość spożywanego mięsa. Eksperci PIE, powołując się na dane z ankiety Global Consumer Survey z 2021 r., wskazali, że 7 proc. osób w wieku 18-29 lat jest wegetarianami, a 1 proc. weganami. Według badań przeprowadzonych przez Maczfit, w aglomeracjach miejskich może być nawet 20% wegetarian. Tymczasem jeszcze w 2014 r. CBOS podawał, że wegetarianizm deklaruje zaledwie 1% społeczeństwa. Wzrost jest zatem ogromny, a Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu świętuje coraz więcej osób.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)