Dziś mamy 24 października 2020, sobota, imieniny obchodzą:

16 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej. Nietypowo obchodzone święto w Przedszkolu Katolickim

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie w Nakle nad Notecią.

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie w Nakle nad Notecią.

14 października w Święto Edukacji Narodowej rodzice i cała kadra pracowników z #Przedszkola Katolickiego otrzymała życzenia w formie filmu.

W tymże nagraniu dzieci recytowały wierszyki i śpiewały piosenkę, składając tym samym wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Wszystkie  dzieci były odświętnie ubrane w eleganckie stroje oraz bardzo skupione na zadaniu. Każda grupa była nagrywana osobno, aby dzieci się ze sobą nie łączyły.

Mimo trudnej sytuacji, życzymy wszystkim pracownikom Przedszkoli, Szkół i pozostałym Instytucjom Edukacyjnym dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności. Dziękując tym samym za trud i poświęcenie wykazywane każdego dnia w odpowiedzialnej i niełatwej, ale jakże pięknej pracy.

Materiał: mgr Renata Busz Niepubliczne Przedszkole Katolickie w Nakle nad Notecią.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 24

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Ani w marcu, ani w październiku. Tegoroczna Otyliada odwołana

Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA w tym roku został odwołany.

(czytaj więcej)