Dziś mamy 18 sierpnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

29 listopada 2021

Dzieci świętowały urodziny pluszowego misia. Tego dnie zabrakło atrakcji

fot. pow.

fot. pow.

W czwartek, 25 listopada w Samorządowym Przedszkolu nr 2 w# Szubinie dzieci świętowały urodziny pluszowego misia.

Tego dnia na przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji. Dzieci obejrzały prezentacje multimedialna, z której dowiedziały się o historii powstania pluszowej zabawki. Zatańczyły i zaśpiewały misiom, a następnie udały się do przedszkolnego ogrodu na zabawy tropiące. Przedszkolaki idąc tropem strzałek szukały kopert, w których były zadania. Dzieci wypatrywały  ukrytych w terenie sylwet misiów, napełniały beczułki „miodowymi woreczkami”. Próbowały swoich sil przeciągając linę z „plastrem miodu” . Ostatnie zadanie to niespodzianka dla misia, obrazek – mandala z darów przyrody. Po powrocie do sal maluchy wykonały zadanie plastyczne – plakat misia i uzupełniły wypowiedziami  „Dlaczego miś jest moim przyjacielem”. Był również słodki upominek od misia. To była świetna zabawa, która dostarczyła mnóstwo radości i pozytywnych wrażeń. 

Materiał: Anna Kluska, Monika Tews- Ciężka, Elżbieta Kwiecińska - Samorządowe Przedszkole nr 2 w Szubinie 

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)