Dziś mamy 3 grudnia 2021, piątek, imieniny obchodzą:

24 listopada 2021

Dzieci poznały funkcjonowanie biblioteki. Zachęcano do czytania książek

fot. GBP w Sadkach

fot. GBP w Sadkach

22 listopada mieliśmy przyjemność gościć w murach naszej biblioteki grupę# dzieci z przedszkola "Dobre Ludki" z oddziału w Bninie.

Panie bibliotekarki przybliżyły dzieciom zasady funkcjonowania biblioteki oraz zapoznały je z pomieszczeniami, które się w niej znajdują. Pokrótce opowiedziały o swojej pracy oraz zasadach korzystania z księgozbioru. Pani Dyrektor przedstawiła maluszkom akcję społeczną „Mała książka - wielki człowiek”, w której aktywnie zaangażowana jest nasza biblioteka i zachęciła naszych wspaniałych gości do jak najczęstszego odwiedzania i wypożyczania książek dostępnych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sadkach.

Materiał: Aneta Rózga-Miniszewska - GBP w Sadkach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)