Dziś mamy 7 lipca 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

28 maja 2022

Dzieci odwiedziły bibliotekę. Najmłodsi uczestnicy mieli dobry czas

fot.pow

fot.pow

W dniu 27 maja 2022 Filię Biblioteki w Zamościu odwiedziła kolejna grupa #przedszkolaków . Dzisiaj gościliśmy „Mądre Sowy” wraz z wychowawcami P. Anną Dąbrowską, Monika Bednarek.

Dzieci dowiedziały się na czym polega praca bibliotekarza i w jaki sposób można wypożyczać książki. Jak można zostać czytelnikiem. Mali goście odpowiadali na zagadki związane z ulubionymi bajkami.

Najmłodsi uczestnicy wysłuchali wiersza Marii Konopnickiej „Stefek Burczymucha”.Dzieci opowiadały jakie książki mają w domowej bibliotece i kto najczęściej im je czyta. Zachęcano do aktywnego udziału w programie „Mała książka Wielki człowiek „.Na końcu dzieci samodzielnie przeglądały książki. „Tupcia Chrupia” i „Kubusia Puchatka”wypożyczyły do przedszkola. Spotkanie zakończyliśmy słodkim upominkiem i zaproszeniem na 02 czerwca 2022 godz. 16.00 do filii biblioteki w Zamościu, gdzie z okazji „Dnia Dziecka” przygotowujemy zajęcia artystyczne.

Materiał: Sawicka Mariola

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Letnie tankowanie. Ile będzie kosztować paliwo w wakacje?

Rekordowe ceny paliw utrzymują się już kolejny miesiąc, choć w ostatnich# dniach obserwujemy chwilowe obniżki! Lato to tradycyjny okres podwyżek cen i wzmożonego ruchu na drogach. Czy tegoroczne wyjazdy na wczasy okażą się również rekordowo drogie? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przeanalizowali perspektywy rozwoju sytuacji na polskim rynku paliwowym w miesiącach wakacyjnych.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Grillowanie - co wolno, a co nie? Przewodnik z przepisami

Amatorów grillowania w naszym kraju nie brakuje#. Z ankiety przeprowadzonej wśród Polaków wynika, że zaledwie 6,7% rodaków wcale nie grilluje. Około 10% uważa, że grillowanie jest zdrowe, niemniej zdaniem 43% należy odpowiednio przygotować jedzenie, by uzyskać zdrowe potrawy. Co ma wpływ na ich prozdrowotne wartości? Przede wszystkim jakość samych użytych produktów, ale także to, na jakim grillu posiłek zostanie przygotowany.

(czytaj więcej)
0

Niejadek na wycieczce? Przepisy na zdrowe przekąski do plecaka

Wymyślenie zdrowej i smacznej przekąski dla niejadka to# nie „bułka z masłem”. Szczególnie latem, kiedy dzieci niechętnie opuszczają place zabaw i podwórka, by doładować swoje niezwykle pojemne akumulatory. Wyzwanie stanowią także rodzinne wycieczki. Jak bowiem zmieścić w plecaku coś pysznego dla każdego? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)