Dziś mamy 7 lipca 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2022

Dzieci odwiedziły bibliotekę. Na zakończenie otrzymały czekoladki i zakładki

fot. pow.

fot. pow.

Do Biblioteki Dziecięcej przyjechały Mądre Sowy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Występie.

Dzieci dowiedziały się jak oznaczone są książki, co trzeba zrobić, żeby zostać czytelnikiem, na jaki okres czasu mogą wypożyczyć interesujące je egzemplarze. Przedszkolaki wsiadły do wesołego pociągu i zwiedziły bibliotekę, obejrzały regały. Następnie same mogły poszukać i przejrzeć bajeczki, które im się spodobały.

Mądre Sowy wysłuchały też Puchatkowego opowiadania pod tytułem „Letnie zabawy” oraz wykonały rysunki przedstawiające „Wakacyjną przygodę”. Na zakończenie otrzymały czekoladki i zakładki.

Materiał: Anna Splitt  / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Letnie tankowanie. Ile będzie kosztować paliwo w wakacje?

Rekordowe ceny paliw utrzymują się już kolejny miesiąc, choć w ostatnich# dniach obserwujemy chwilowe obniżki! Lato to tradycyjny okres podwyżek cen i wzmożonego ruchu na drogach. Czy tegoroczne wyjazdy na wczasy okażą się również rekordowo drogie? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przeanalizowali perspektywy rozwoju sytuacji na polskim rynku paliwowym w miesiącach wakacyjnych.

(czytaj więcej)
0

Pierwsza pomoc tonącemu. Co zrobić, kiedy na naszych oczach ktoś tonie?

Jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w okresie wakacyjnym jest utonięcie. Co zrobić, kiedy ktoś tonie?

(czytaj więcej)
0

Grillowanie - co wolno, a co nie? Przewodnik z przepisami

Amatorów grillowania w naszym kraju nie brakuje#. Z ankiety przeprowadzonej wśród Polaków wynika, że zaledwie 6,7% rodaków wcale nie grilluje. Około 10% uważa, że grillowanie jest zdrowe, niemniej zdaniem 43% należy odpowiednio przygotować jedzenie, by uzyskać zdrowe potrawy. Co ma wpływ na ich prozdrowotne wartości? Przede wszystkim jakość samych użytych produktów, ale także to, na jakim grillu posiłek zostanie przygotowany.

(czytaj więcej)
0

Niejadek na wycieczce? Przepisy na zdrowe przekąski do plecaka

Wymyślenie zdrowej i smacznej przekąski dla niejadka to# nie „bułka z masłem”. Szczególnie latem, kiedy dzieci niechętnie opuszczają place zabaw i podwórka, by doładować swoje niezwykle pojemne akumulatory. Wyzwanie stanowią także rodzinne wycieczki. Jak bowiem zmieścić w plecaku coś pysznego dla każdego? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)