Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2022

Dzieci odwiedziły bibliotekę. Na zakończenie otrzymały czekoladki i zakładki

fot. pow.

fot. pow.

Do Biblioteki Dziecięcej przyjechały Mądre Sowy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Występie.

Dzieci dowiedziały się jak oznaczone są książki, co trzeba zrobić, żeby zostać czytelnikiem, na jaki okres czasu mogą wypożyczyć interesujące je egzemplarze. Przedszkolaki wsiadły do wesołego pociągu i zwiedziły bibliotekę, obejrzały regały. Następnie same mogły poszukać i przejrzeć bajeczki, które im się spodobały.

Mądre Sowy wysłuchały też Puchatkowego opowiadania pod tytułem „Letnie zabawy” oraz wykonały rysunki przedstawiające „Wakacyjną przygodę”. Na zakończenie otrzymały czekoladki i zakładki.

Materiał: Anna Splitt  / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)