Dziś mamy 3 grudnia 2021, piątek, imieniny obchodzą:

18 października 2021

Dynamiczne zawody strzeleckie. Na zawodników czekały atrakcyjne nagrody

fot. pow.

fot. pow.

W miniony weekend na terenie strzelnicy Mundurowego Klubu Strzeleckiego w# Kowalewku zostały przeprowadzone pokazy Sig Sauer oraz dynamiczne zawody strzeleckie, z cyklu tegorocznych imprez, których celem było między innymi oddanie hołdu żołnierzom 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej oraz popularyzacja sportu strzeleckiego i postaw patriotycznych.

Pokaz współczesnej broni palnej organizowanej przez www.szuster.com.pl był doskonałą okazją by zapoznać się z wieloma konstrukcjami broni tak renomowanej marki jaką jest niewątpliwie Sig Sauer.

Uczestnicy mogli zapoznać się z całą gamą pistoletów oraz karabinów tej marki w tym modeli wyjątkowych i unikalnych. Również w tym dniu była możliwość przetestowania – postrzelania, z udostępnionych w pokazach jednostek broni. Dodatkowo każdy zainteresowany mógł zaspokoić swoją ciekawość na temat aktualnego stanu prawnego posiadania broni palnej w Polsce i porozmawiać z pasjonatami strzelectwa sportowego, łowiectwa oraz kolekcjonerstwa broni palnej.

Rozegrane zostały również zawody strzeleckie w konkurencjach dynamicznych, Pistolet (blaszanka) oraz 2GUN - karabin i pistolet dynamiczny, które zgromadziły kilkudziesięciu strzelców. Zawody były zgłoszone do kalendarza Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, co znacznie podniosło rangę oraz wymusiło ducha zdrowej rywalizacji sportowej gromadząc znanych strzelców z terenu całego regionu.

Na zawodników czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez www.wojski.com.pl dla wszystkich konkurencji.

1 miejsce – bon na zakupy w wysokości 300 zł
2 miejsce – bon na zakupy w wysokości 200 zł
3 miejsce – bon na zakupy w wysokości 100zł

W ostateczności najlepszymi zawodnikami okazali się:

W KONKURENCJI 2GUN

1 miejsce – Piotrzkowski Tomasz

2 miejsce – Ponikowski Maciej

3 miejsce – Sieński Ireneusz

W KONKURENCJI PISTOLET DYNAMICZNY

1 miejsce – Juruś Jan

2 miejsce – Kryszak Marcin

3 miejsce – Ponikowski Maciej

Na zakończenie imprezy odbyły się pojedynki szczeckie podczas których można było spróbować swoich sił rywalizując w jednoczesnym czasie, z bezpośrednimi rywalami.

Dla uczestników wydarzenia organizatorzy www.szuster.com.pl www.wojski.com.pl oraz www.jrs-kowalewko.pl przygotowali całą gamę gadżetów związanych z tematyką broni i strzelectwa, nie zabrakło również tradycyjnie słodkiego poczęstunku, oraz ogniska.

Jesteś fanem strzelania lub masz ochotę spróbować swoich sił w tym sporcie, powinieneś odwiedzić strzelnicę sportową w Kowalewku gm. Kcynia.

Nie miałeś wcześniej styczności z bronią palną? Nic nie szkodzi, nasi instruktorzy przeprowadzą fachowy instruktaż oraz niezbędne szkolenie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu

- sobota od godziny 10:00 oraz w inne dni po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 503340398

Organizujemy równie szkolenia do egzaminu na patent strzelecki do własnego pozwolenia na broń. Zrobisz u Nas również prowadzącego strzelanie.

Materiał: JRS Kowalewko 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Konstrukcje stalowe
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Pieczarki
6,99PLN
Fotobombki
19,90PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)