Dziś mamy 25 października 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

17 września 2021

Dawid Wegner nie próżnował w ostatnim czasie. Fenomenalne starty sportowca

fot. LUKS Start Nakło

fot. LUKS Start Nakło

W ostatnim czasie Dawid Wegner 00’ wystartował # w czterech mocno obsadzonych mityngach, w których potwierdził dyspozycję z sezonu 2021.

30 sierpnia w Sopocie rzucił 76,63m zajmując drugie miejsce podczas 24. Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły. Dzień później w Olsztynie zwyciężył w 1. Memoriale Zbigniewa Ludwichowskiego z rezultatem 74,65m.

W konkursie rzutu oszczepem 800g rozgrywanym 11 września 2021 roku w Lekkoatletycznym Mityngu Gwiazd w Rumii aktualny Mistrz Polski do lat 23 zajął II miejsce z wynikiem 70,33m.

Piąty zawodnik Europy do lat 23 zakończył fenomenalny sezon startem w Kołobrzegu rzucając na odległość 73,13m. Gratulacje!

Materiał: LUKS Start Nakło

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Golonka wieprzowa tylna
6,99PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Pomidor malinowy
4,99PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)