Dziś mamy 24 października 2020, sobota, imieniny obchodzą:

16 października 2020

DEN w nakielskiej Żegludze. Ślubowanie, życzenia i okolicznościowy koncert

fot. MM

fot. MM

16 października w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle zorganizowano #apel z okazji Dnia Nauczyciela. Uroczystość uświetnił występ młodzieżowej orkiestry dętej pod batutą Zbigniewa Rydelskiego.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego oraz odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego, głos zabrała przedstawicielka szkolnego samorządu, witając wszystkich nauczycieli oraz uczniów. – Za chwilę wybrani uczniowie ślubować będą wierność, zdyscyplinowanie, szacunek, uczciwość oraz prawość. Przysięga na sztandar zobowiązuje! – powiedziała.

Gdy ślubowanie dobiegło końca, głos zabrał dyrektor ZSŻŚ w Nakle Kazimierz Toczko. – Spotykamy się dzisiaj podczas jednego z najważniejszych świąt w życiu szkolnym. Ślubowanie klas pierwszych to szczególna chwila. Wszyscy słyszeliśmy, jak uczniowie przyrzekali, że będą spełniać swoje szkolne obowiązki. Myślę, że wasza dobra praca okaże się najlepszym podziękowaniem dla waszych nauczycieli oraz całej szkolnej społeczności – powiedział dyrektor.

Na zakończenie uczniowie wręczyli swoim nauczycielom drobne upominki. Nie zabrakło również życzeń skierowanych w stronę nauczycieli. – Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze podziękowania i słowa uznania za zaangażowanie i odpowiedzialną pracę, którą wkładacie w nasze wychowanie i rozwój intelektualny oraz duchowy. Niech Wasza praca na rzecz młodego pokolenia przynosi jak najlepsze owoce oraz daje satysfakcję z realizowanej misji pedagogicznej i wychowawczej. Życzymy wielu sukcesów, realizacji planów życiowych i zawodowych, a przede wszystkim zdrowia, które w dzisiejszej rzeczywistości jest szalenie ważne. Życzymy także uznania i szacunku ze strony wychowanków, rodziców oraz całej szkolnej społeczności – mówili uczniowie.

Po odprowadzeniu sztandaru, przyszedł czas na okolicznościowy koncert młodzieżowej orkiestry dętej pod batutą Zbigniewa Rydelskiego.

Oceń artykuł: 12 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Masaż leczniczy
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Budowa stanu surowego
Elzab Zeta
sugerowana cena producenta: 2816,70PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Drukarki fiskalne Innova
2200PLN PROMOCJAPLN
Wagi sklepowe
699PLN 500PLN
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Ani w marcu, ani w październiku. Tegoroczna Otyliada odwołana

Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA w tym roku został odwołany.

(czytaj więcej)