Dziś mamy 3 grudnia 2021, piątek, imieniny obchodzą:

16 listopada 2021

Część ulicy naprawiona, a druga już nie. Mieszkańcy proszą o reakcję

Skontaktował się z nami Internauta. Zwrócił uwagę na# problem przy ulicy Piaskowej w Nakle. O co konkretnie chodzi? Treść otrzymanej wiadomości można przeczytać poniżej.

Chciałbym zwrócić uwagę na fatalny stan drogi na ulicy Piaskowej. Budowa kanalizacji zakończona a ulica tonie w dziurach, a przynajmniej jej część. Otóż dziury na drodze zostały załatane tylko mniej więcej do połowy jej długości. Reszta drogi to koleiny i dziury razem wzięte. Czy ktoś, kto zleca naprawę jej nawierzchni nie może tego wykonać w całości tylko wykonuje połowę ulicy i zostawia resztę w tak opłakanym stanie? Rodzi to problem przejazdu do kolejnych posesji szczególnie teraz, gdyż ulica w tym miejscu zamienia się błoto. Proszę o naprawę dalszej części ulicy.

Materiał: Internauta

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (3)

  Rowerzystka, w dniu 16-11-2021 18:23:54 napisał:

  Piaskowa piaskową,a Bielawy to istne pole manewru dziura na dziurze. Może włodarze pomyślą w końcu o nowym asfalcie a nie ciągłym bezefektywnym łataniu dziur.

  odpowiedz

  • 5 (7)

  PiS , w dniu 16-11-2021 19:15:08 napisał:

  To program napierała+. Nie musicie dziękować

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 4 (6)

  Anna, w dniu 16-11-2021 19:54:15 napisał:

  Jest za to ulica Puchacza za prawie 4 miliony, i droga kończącą się w polu.

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Lolek, w dniu 16-11-2021 21:41:14 napisał:

  Napierała jest zajęty zmiana znaków w połowie miasta

  odpowiedz

  • -1 (3)

  wyborca, w dniu 16-11-2021 23:21:05 napisał:

  Ja też prosiłem o reakcję w sprawie zmiany ruchu w środku miasta. Czy coś to zmieniło? Jeśli ktoś chce startować na radnego/burmistrza to jest to dobra szansa, żeby aktualnie wygrać sobie wyborów, a nie żebrać o głosy pod urną. Żałosne.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Krzyś , w dniu 17-11-2021 14:02:46 napisał:

  Autor/ka artykułu ma rację. Najważniejsze,by płacić podatki w terminie,siedzieć cicho i nie odzywać się. Do Wyborów może zapomną... Nawet ulicę potrafili podzielić na część lepszą i gorszą. Czy burmistrz może wyjść na "swoje" ulicę i zobaczyć, jak odpowiedzialne za ten stan rzeczy wywiązują się w tej sprawie? #Napierała+ #PopieraćNiePrzeszkadzać

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Ania, w dniu 17-11-2021 14:12:07 napisał:

  Burmistrz woli spotykać się z Ozdobą i Schreiberem. Radny,który raz w miesiącu przechodzi całą ulicę Piaskową ma zamknięte oczy,albo maseczkę na oczach. To się nazywa oderwanie od rzeczywistości. Wstyd!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Olej Kujawski
8,99PLN
Konstrukcje stalowe
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)