Dziś mamy 10 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

20 marca 2023

Czerpią radość z każdej sekundy zajęć. Najmłodsi wiedzą, że sport to zdrowie

fot. powierzone

fot. powierzone

Nasza najmłodsza grupa rocznik 2019/2020 czerpie sporo radości z każdej sekundy zajęć.

Tego dnia chcieliśmy wywołać wiosnę i przenieśliśmy się wyobraźnią do ogródka Trenera. Maluchy, a dokładniej Gang Złodziejaszków stanął przed niełatwym zadaniem. Na szczęście napad się udał. Wszystkie owoce i warzywa padły łupem dzieciaków.

Biegamy i bawimy się, kopiemy piłkę i uczymy się. Wiemy, że sport to zdrowie, wiemy, że owoce i warzywa to solidna dawka witamin i pamiętać o ich jedzeniu trzeba.

Dzisiaj w składzie:
Mikołaj
Marceli
Franek
Radziu
Maksiu
Mela
Ignaś
Tymek
Kajtek
Stasiu
Hugo
Wojtek
Julek
Trener Łukasz i Olek

Materiał: Agata Ciszewska / SF Junior Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 22

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)