Dziś mamy 27 września 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

19 lipca 2021

Biegacze Trawers Team Nakło w Sobiejuchach. Uzyskali świetne wyniki

fot. Trawers Team NAKŁO

fot. Trawers Team NAKŁO

Po trzytygodniowej przerwie wracamy na# biegowe salony.

Tym razem areną zmagań naszych gladiatorów była miejscowość Sobiejuchy położona nieopodal Żnina. Na organizowanych od blisko 3 dekad XXVIII Biegach Żnińskich wchodzących jednocześnie w skład Grand Prix Woj. Kujawsko-Pomorskiego swój ślad postanowili odcisnąć Dawid z Łukaszem. Dawid już przyzwyczaił nas do "mega" wyników i tym razem nie było inaczej. Czas 36:14 na przełajowej 10 km trasie jest jednym z najlepszych uzyskanym w tym roku. Słowa uznania należą się również Łukaszowi, który niemal prosto z nadmorskiego urlopu stanął na linii startu i bez kompleksów pokonał trasę w 47 minut i 44 sekundy. Z relacji zawodników wynika, że start Nordic walking 15 minut przed biegiem głównym nie był najlepszym pomysłem. Zawodników z popularnymi "kijkami" często zebranymi w małe grupki ciężko było ominąć, co bardzo wybijało z rytmu biegu. Jednak nie mamy zamiaru narzekać, tylko cieszymy się z kolejnymi udanymi startami naszych zawodników. WIELKIE GRATULACJE.

Materiał: Trawers Team NAKŁO

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Ramki urodzinowe
39,90PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Budowa magazynów
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)