Dziś mamy 24 marca 2023, piątek, imieniny obchodzą:

30 stycznia 2023

Bezpieczne ferie zimowe. Rozmowy z wychowawcami i policją

fot. p. Iwona Boncel - Baczkowska, p. Elżbieta Nowak

fot. p. Iwona Boncel - Baczkowska, p. Elżbieta Nowak

W roku szkolnym 2022/2023 ferie zimowe dla województwa kujawsko-pomorskiego będą organizowane w terminach#: 30 stycznia – 12 lutego 2023 r. Większość z Was nie mogła się ich już doczekać. Pamiętajcie jednak, że bardzo ważnym aspektem jest bezpieczeństwo

Prosimy więc o rozsądne i bezpieczne zachowania. Rozmawialiście o nich podczas spotkań z wychowawcami oraz podczas spotkania z przedstawicielami policji.

Gdyby ktokolwiek miał wątpliwości jakie zachowania należą do podstawowych zasadach bezpieczeństwa odsyłamy na stronę Komendy Głównej Policji.

link: http://www.policja.pl/.../50036,Bezpieczenstwo-podczas...

oraz Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nakle nad Notecią.

link: http://www.gov.pl/web/psse-naklo/bezpieczne-ferie-2023

Życzymy miłego wypoczynku i bezpiecznego powrotu do szkoły!

Materiał : Hanna Paszkiewicz/ spdobieszewo.pl

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)