Dziś mamy 23 września 2023, sobota, imieniny obchodzą:

16 września 2023

"Bezpieczna szkoła krokodylka Tirka". O bezpieczeństwie w ramach programu

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

Uczniowie klas młodszych Szkoły Podstawowej #im. Adama Mickiewicza w Witosławiu realizują program „Bezpieczna szkoła krokodylka Tirka”.

Krokodylek Tirek uczy dzieci, jak bezpiecznie poruszać się po drogach oraz jak zachować się w czasie podróży. Szkoła krokodylka Tirka przypomina dzieciom o konieczności noszenia odblasków oraz uczy, jak poprawnie powiadomić służby ratunkowe w razie niebezpieczeństwa. Szkoła krokodylka Tirka jest inicjatywą Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mobilne pracownie komputerowe. W jakich szkołach powstaną?

Podczas konferencji prasowej #w Kobyłce minister cyfryzacji Janusz Cieszyński ogłosił wyniki konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Bez Samochodu. Pod hasłem "Oszczędzaj Energię"

Dziś obchodzimy Światowy Dzień bez Samochodu, który w tym roku# odbywa się pod hasłem „Oszczędzaj Energię”. Aby uczcić to wydarzenie, zachęcamy do rezygnacji tego dnia z podróżowania autem i skorzystania z bardziej ekologicznych środków transportu.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy kurs obserwatorów ognia. Międzynarodowa współpraca

W dniach od 11 do 22 września br. Centrum Szkolenia #Wojsk Obrony Terytorialnej prowadziło kurs obserwatorów ognia dla żołnierzy krajów nadbałtyckich. W 11-dniowym szkoleniu udział wzięło kilkunastu żołnierzy z Litwy, Łotwy i Estonii. Jest to pierwszy kurs realizowany przez instruktorów CSWOT dla żołnierzy krajów nadbałtyckich, który pozwoli na znaczące zwiększenie współpracy międzynarodowej.

(czytaj więcej)
0

Trwa sezon na grzyby. "Jeżeli masz wątpliwości, nie ryzykuj"

Zbieranie grzybów wymaga wiedzy oraz #doświadczenia.

(czytaj więcej)