Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 maja 2023

Bemix Więcbork górą. Nakielski turniej brydża

fot. KP

fot. KP

W ramach Korespondencyjnych Mistrzostw Polski brydżyści w całym kraju rozgrywają turnieje, #ułożonymi przez sędziego kartami. Dzięki temu można porównać wyniki uzyskane przez poszczególnych brydżystów z Polski oraz gości z zagranicy.

W poniedziałek, 22 maja rozegrano w Nakle, turniej brydża sportowego w ramach majowej eliminacji KMP. Przybyło 9 par z trzech powiatów: nakielskiego, bydgoskiego i sępoleńskiego. Grano na zapis meczowy (impy). Turniej sędziował Piotr Wołowski.

W turnieju z dużą przewagą zwyciężyła para z trzecioligowego klubu Bemix Więcbork Roman Grabowski i Benedykt Mieszczak. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z powiatu nakielskiego, ale reprezentujący Bemix Więcbork - Mariusz Wróblewicz i Marian Zarembski. Na najniższym stopniu podium stanął nakielski duet z Eurobac Jan Nowakowski i Bartłomiej Pałubicki.

Po przeliczeniu rezultatów 512 par z 34 na 38 ośrodków, para Grabowski i Mieszczak jest na piątym miejscu w kraju. Dzięki temu dobremu wynikowi brydżyści ci uzyskają kolejne punkty rankingowe. Na punkty mogą liczyć również kolejne pary z czołówki nakielskiego turnieju.

Najbliższy turniej w Nakle zaplanowano 12 czerwca. Będzie to czerwcowa eliminacja KMP w grze na maksy.

Wyniki turnieju:
1. Roman Grabowski/Benedykt Mieszczak +69.67
2. Mariusz Wróblewicz/Marian Zarembski +30.67
3. Jan Nowakowski/Bartłomiej Pałubicki +30.33
4. Aleksandra Granowska/Jan Rdesiński +11.33
5. Ziemowit Brzykcy/Krzysztof Popczyński +5.00
6. Małgorzata Niedzielska/Tomasz Niedzielski -7.67
7. Krzysztof Dembek/Włodzimierz Suchodolski -12.33
8. Krajewska Elżbieta/Alina Majchrzak -15.00
9. Kaczmarek Brunon/Tadeusz Nitka -31.00

Oceń artykuł: 9 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (3)

  Pawel, w dniu 23-05-2023 16:43:48 napisał:

  i te zakazane gęby

  odpowiedz

  • 0 (0)

  przechodzień, w dniu 24-05-2023 01:44:25 napisał:

  przechodziłem trwało to tylko 2 minuty tyle wystarczy dla prawdy

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Konstrukcje stalowe
Szkolenie z HACCP
80PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)