Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

02 lutego 2024

Bal karnawałowy dla przedszkolaków. Na dzieci czekała niespodzianka

fot. PiMBP w Nakle

fot. PiMBP w Nakle

Karnawał to czas wielu zabaw i radości, dlatego w środę#, 31 stycznia Wiejski Dom Kultury oraz Biblioteka w Ślesinie zorganizowały bal dla przedszkolaków.

Dzieci z grupy „Słoneczek”, „Biedronek”, „Skrzatów” oraz „Jeżyków” na początku spotkania z dumą zaprezentowały swoje bajeczne stroje.  Na sali można było spotkać m. in. wróżki, księżniczki, dinozaury, koty, motylki, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana,  smerfy i biedronki. Uczestnicy balu z wielką ochotą tańczyli, brali udział w przygotowanych zabawach i konkursach, a na koniec na wszystkich czekała niespodzianka – dmuchany zamek.

Materiał: Justyna Widawska / PiMBP w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)