Dziś mamy 16 czerwca 2021, środa, imieniny obchodzą:

02 listopada 2020

Bal Jesieni w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim. Był to dzień pełen wrażeń

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie

W tym roku „Bal Jesieni” różnił się od poprzednich jakie były organizowane w #Niepublicznym Przedszkolu Katolickim w Nakle.

Każda grupa miała przyporządkowany swój kolor. Biedronki zaprezentowały się w stroju żółtym, Krasnoludki w stroju brązowym, Jagódki w czerwonym, a Promyczki w kolorze zielonym. W całym przedszkolu rozbrzmiewała jesienna muzyka. Każda grupa miała do wykonania kilka zadań. Po rozwiązaniu wszystkich zagadek, dzieci zasiadły do poczęstunku. Był to kolejny dzień pełen wrażeń.

Materiał: mgr Paulina Piotrowska Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Przyczyn utraty danych może być kilka. Jak do tego nie dopuścić?

Przypadkowo usunięty dokument, złośliwe oprogramowanie lub# uszkodzenie sprzętu – przyczyn utraty danych może być co najmniej kilka. W każdym przypadku konsekwencje są jednak takie same. Możesz ich uniknąć – rób kopie zapasowe.

(czytaj więcej)
0

Zakupy online zyskują na popularności. Wpływ na to ma wykształcenie?

Kobiety częściej niż mężczyźni kupują w# sklepach stacjonarnych, a online jest najpopularniejszym kanałem sprzedaży w grupach wiekowych 18-24 lat oraz 45-54 lat – wynika z najnowszego badania konsumenckiego przeprowadzonego na zlecenie Cushman & Wakefield przez Inquiry.

(czytaj więcej)
0

Zacznij odliczanie do wakacji. Zabiegi pielęgnacyjne, kosmetyki i nie tylko!

Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć myśleć o# letnim wypoczynku. Przygotowania do wakacji to świetna okazja, aby poświęcić sobie trochę dodatkowej uwagi, a nawet wypracować kilka nawyków pielęgnacyjnych nie tylko na najbliższe lato, ale na kolejne lata. Zacznij z nami odliczanie dni do urlopu i przygotuj się do niego krok po kroku!

(czytaj więcej)
0

Jaką podłogę wybrać do domu lub mieszkania? Na co zwrócić uwagę

Wybór podłogi to poważna decyzja. Wpływa na nią kilka czynników# – trwałość, pomieszczenie, w którym ma być położona, łatwość w utrzymaniu czystości. Bierzemy także pod uwagę to, że o ile ściany możemy przemalować, zmieniać aranżacje wnętrz poprzez różne dodatki czy nowe meble, wymiana całej podłogi to znacznie większa i bardziej kosztowna operacja. Jak więc wybrać dobrze? Skorzystaj z naszych podpowiedzi, aby wybrać podłogę, która będzie odpowiednia dla Ciebie i Twojego domu, a do jej utrzymania w czystości wystarczy dobry mop do paneli.

(czytaj więcej)