Dziś mamy 3 grudnia 2021, piątek, imieniny obchodzą:

24 listopada 2021

Apel na placu komendy. Strażacy otrzymali odznaczenia oraz awanse

fot. Zbigniew Kubisz

fot. Zbigniew Kubisz

23 listopada 2021 roku na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w# Nakle nad Notecią odbył się apel z okazji Narodowego Dnia Niepodległości.

Podczas uroczystego apelu wyróżniający się strażacy otrzymali odznaczenia oraz awanse.

Zastępca Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Robert Wiśniewski wraz z Komendantem Powiatowym PSP w Nakle nad Notecią bryg. Sławomirem Murawskim, wręczyli brązowe odznaki „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” przyznane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji za długoletnią ofiarną służbę: asp.sztab. w st. spocz. Jarosławowi Neulitz, ogn. Michałowi Lach, mł. ogn. Marcinowi Moraczewskiemu oraz dh. Piotrowi Hemmerlingowi. Natomiast st. ogn. Marcin Mucha odebrał z rąk Komendantów akt nadania wyższego stopnia służbowego w korpusie podoficerów. Dyplom Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej za wieloletnie wzorowe realizowanie obowiązków służbowych otrzymała mł. asp. Katarzyna Krzoska.

Uhonorowano również funkcjonariusza, którzy z dniem 11 listopada 2021 roku otrzymał pierwszy stopień oficerski. Mł. kpt. Maciej Klimek otrzymał okolicznościowy upominek. Ze względu na konieczność zachowania reżimu sanitarnego uroczystość odbyła się z ograniczoną liczbą gości zaproszonych, w której znalazł się starosta powiatu nakielskiego Tadeusz Sobol.

Materiał: st. kpt. Bartosz Walkowiak - oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)