Dziś mamy 25 października 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

04 października 2021

Antek Kwasigroch brązowym medalistą Mistrzostw Świata U-21 w piłce siatkowej

fot. pow.

fot. pow.

Kariera naszego tegorocznego maturzysty nabiera# tempa.

Przypomnę, że Antek niedawno zdobył złoty medal Mistrzostw Polski juniorów. Świetna postawa skutkowala powołaniem do kadry narodowej i wyjazdem na Mistrzostwa Świata U-21, rozgrywanych na parkietach Bułgarii i Włoch. Świetna postawa zaowocowała zdobyciem 3. miejsca i brązowego medalu Mistrzostw Świata!

Antek zaprezentował świetną grę szczególnie w ćwierćfinale z Bułgarią, gdzie jego wejście spowodowało odwrócenie lisów meczu z 0:2 na 3:2.

W meczu o brązowy medal z Argentyną Antek był nie do zatrzymania. Polska zwyciężyła 3:0.Jestem dumny z Antka i jego świetnie rozwijającej się kariery. Pierwszy siatkarz z "Krzywoustego", ktory trafił do kadry Polski i zdobył medal Mistrzostw Świata. Wielkie gratulacje!

Materiał: Maciej Janka - I LO w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 16 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)