Dziś mamy 3 grudnia 2021, piątek, imieniny obchodzą:

24 listopada 2021

Alarmujące dane z resortu zdrowia. Prawie 30 tys. nowych zakażeń

fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

24 listopada Ministerstwo Zdrowia poinformowało o# 28 380 nowych potwierdzonych przypadkach koronawirusa w Polsce. Minionej doby zmarło 460 osób zakażonych koronawirusem. Z czego 342 miały choroby współistniejące.

Województwo kujawsko-pomorskie

Nowe przypadki: 1 380
Przypadki śmiertelne: 21

W ciągu doby w kujawsko-pomorskim wykonano 5 410 testów. W naszym województwie 31 471 osób przebywa na kwarantannie.

Powiat nakielski

W ciągu doby odnotowano 52 nowe zakażenia koronawirusem. Nie zmarła żadna osoba. Wykonano 201 testów, a 1 515 osób jest objętych kwarantanną.

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • 7 (27)

  Proste, w dniu 24-11-2021 11:31:02 napisał:

  Problem jest taki, że osoby zakażone (nie testowane) a zaszczepione łażą i roznoszą wirusa bo nie są poddawani kwarantannom. I tu jest główny problem. Nie szukajcie go gdzieś indziej.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 7 (23)

  eryk, w dniu 24-11-2021 11:47:40 napisał:

  to prawda, najgroźniejsze są osoby zaszczepione które nie zrozumiały że zaszczepienie nie chroni ani przed zarażeniem ani przed zarażaniem innych. Nasze władze i pseudoeksperci stale te bzdury rozpowszechniają zamiast testować również zaszczepionych i wysyłać zarażonych i współlokatorów na kwarantannę

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -4 (20)

  Ko, w dniu 24-11-2021 12:23:54 napisał:

  Co Wy bierzecie ,twórcy powyższych wpisów?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 2 (12)

  Gnojokok, w dniu 24-11-2021 15:40:10 napisał:

  W Niemczech mają 70% zaszczepienia i ponad 65.000 dziennych zakażonych, to znaczy, że skuteczność szczypawek jest zerowa.Tylko głupi myśli, że w ten sposób uda się zmusić kogoś do przyjęcia eksperymentalnego preparatu, którego nie chce przyjąć nawet 80% Rządu, Sejmu i Senatu.W Polsce dane większe od tych z poprzedniego roku kiedy nie było szczepionek. Co więc mogą sądzić osoby i jak podchodzić do skuteczności działania preparatów czytając dzienne raporty MZ-?

  odpowiedz

  • 0 (4)

  klientka, w dniu 24-11-2021 19:23:32 napisał:

  Byłam z dzieckiem w ,,Planecie zabawek" w Nakle i zastałam tam pracownice bez masek, a od klientów się je wymaga. SZANOWNE PANIE, jeśli nie dbacie o swoje zdrowie TO MIEJCIE NA UWADZE ZDROWIE I ŻYCIE NASZYCH DZIECI !!!!!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Tarczyński kabanosy drobiowe i wieprzowe 105g
4,99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad pół miliona mężczyzn ma na imię Andrzej. Zobacz inne ciekawostki

563 554 – dokładnie tylu mężczyzn w Polsce ma na# imię Andrzej i dokładnie tylu już we wtorek ma imieniny. Na naszym portalu dane.gov.pl poszukaliśmy także innych ciekawych informacji o solenizantach. Sprawdźcie, co znaleźliśmy.

(czytaj więcej)