Dziś mamy 25 kwietnia 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

A klasa

13 października 2023 0

Porażka na własne życzenie. W meczu padło 5 bramek

W ostatniej akcji meczu Piast Złotniki Kujawskie strzelił zwycięską #nad Szubinianką bramkę, zgarnął komplet punktów i awansował na pozycję lidera. A to przez porażkę ekipy z Barcina w Białych Błotach. Bardzo ciekawie robi się w lidze. Czołówka idzie łeb w łeb i jeszcze wszystko jest możliwe.

(czytaj więcej)
13 października 2022 3

Szubinianka wraca do gry. Prawdziwy festiwal strzelecki

To był prawdziwy festiwal strzelecki w Szubinie. Miejscowa #Szubinianka zdeklasowała rywali ze Złotnik Kujawskich, strzelając im dziewięć bramek. Jeden gol stracony absolutnie nie pomniejsza tego sukcesu. Klasą dla siebie był powracający do drużyny Robert Jurek, który trafił do bramki cztery razy.

29 września 2022 1

Kolejne zwycięstwo w A – klasie. Ostatni zespół tabeli był bez szans

Tarpan obrał kurs na ligę okręgową i kolejka po kolejce# realizuje przedsezonowe założenia. Tym razem o sile mroteckiego zespołu przekonała się Victoria Koronowo.

21 września 2022 0

Tylko punkt w Barcinie. Remis nie jest satysfakcjonujący

Wyjątkowo źle dla Szubinianki ułożył się ligowy mecz #piłkarski w Barcinie. Zaledwie po kilku minutach gospodarze prowadzili 2:0. Przyjezdni gonili i dogonili, ale wyprzedzić nie zdołali. Drużyny podzieliły się punktami. Biorąc pod uwagę wysokie zwycięstwo odniesione przez szubinian wiosną, remis nie jest satysfakcjonujący.

12 maja 2022 0

Młodzi powalczyli. Piłkarze zdobyli komplet punktów

W mocno okrojonym składzie piłkarze Szubinianki przystąpili #do meczu 20. kolejki piłkarskiej A-klasy. Młodzi zawodnicy spisali się jednak doskonale i w starciu z Zagłębiem Piechcin przed własną publicznością zdobyli komplet punktów.

20 października 2021 6

"Szkoda straconych punktów ".Porażka z wiceliderem

Bardzo dramatyczny przebieg miał ligowy mecz# pomiędzy Zootechnikiem Kołuda Wielka a Szubinianką. W Kołudzie goście przegrywali już 0:2, ale jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu. Punkt stracili jednak w końcówce spotkania. Mimo doliczonych przez arbitra aż pięciu minut nie zdołali już odwrócić losów tego spotkania.

26 sierpnia 2021 0

Szubinianka liderem. Kibice nie zawiedli się

Po spektakularnym zwycięstwie Szubinianki w Brzozie, kibice# oczekiwali pewnych trzech punktów w starciu z Kujawami Markowice. Nie zawiedli się. Po drugiej kolejce podopieczni trenera Wiesława Stepczyńskiego z kompletem punktów i czystym kontem z tyłu, zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

13 czerwca 2021 23

Tylko remis Tarpana Mrocza. Zawiodła skuteczność

W 30 kolejce rozgrywek A – klasy, Tarpan Mrocza podejmował na własnym# boisku GLKS Dobrcz – Wudzyn. Pomimo wsparcia kibiców, gospodarze nie byli w stanie sięgnąć po 3 punkty.

05 września 2018 0

Pierwsza porażka Victorii Kołaczkowo w A – klasie. O wyniku zdecydowała pierwsza słaba połowa

W drugim swoim meczu w A – klasie, Victoria Kołaczkowo podejmowała na własnym boisku Burzę Nową Wieś Wielką.# I na własne życzenie przegrali to spotkania, marnując kilka znakomitych sytuacji bramkowych.

05 września 2018 5

Zawisza Bydgoszcz w dalszym ciągu bez porażki. Piłkarze zmarnowali multum sytuacji w meczu z Gryfem

Po 3 meczach wyjazdowych, przyszła wreszcie pora na mecz „u siebie”.# Wspierani jak zwykle przez dużą grupę kibiców, piłkarze Zawiszy Bydgoszcz podejmowali Gryf Sicienko.

15 listopada 2015 3
A klasa, grupa II

Plamy niezmazane

I tym razem nie udało się zdobyć choćby punktu piłkarzom GLZS-u Sadki. Na zakończenie rundy przegrali przed własną publicznością.

08 listopada 2015 5

Kolejny pogrom GLZS-u

Wydawało się, że końcówka rundy jesiennej może należeć do piłkarzy GLZS-u Sadki. Niestety, nawet teoretycznie łatwiejsze mecze okazują się być bardzo ciężkie.

18 października 2015 1

Outsider lepszy od GLZS-u

Po ostatnich dobrych spotkaniach i cennych zwycięstwa nad Goplanią, czy Notecią, kibice w Sadkach liczyli na kolejne trzy punkty w spotkaniu z Kujawami Markowice#. Outsider okazał się jednak lepszy od podopiecznych Krzysztofa Arndta.

12 października 2015 1

Pną się w górę

GLZS Sadki przed wyjazdem na spotkanie z Goplanią Inowrocław z całą pewnością nie był faworytem. Mimo wszystko zdołał zdobyć komplet punktów.

04 października 2015 1

Cenne oczko

Po feralnym początku spotkania, GLZS Sadki ostatecznie zremisował z Dębem Bąkowo. To kolejne cenne oczko zdobyte kosztem wyżej notowanego rywala.

28 września 2015 6

Burza pogoniła Sadki

Piłkarze GLZS-u Sadki do Brzozy pojechali podbudowani niespodziewanym zwycięstwem nad Notecią Łabiszyn. Gościnnie występująca tam Burza okazała się o wiele bardziej wymagającym rywalem.

21 września 2015 7

Niespodzianka w Sadkach!

Dokładnie 16 sierpnia podopieczni Krzysztofa Arndta zdobyli ostatnie i zarazem jedyne punkty w tym sezonie. W pozostałych spotkaniach wysoko przegrywali, lecz w końcu, w najmniej spodziewanym momencie doczekali się zwycięstwa#. I to nie z byle kim.

06 września 2015 4

Zabójcze kontry Zagłębia

GLZS Sadki zawiódł w trzecim spotkaniu z rzędu. Tym razem wysoko uległ Zagłębiu Piechcin i cały czas okupuje dolne rejony ligowej tabeli.

30 sierpnia 2015 9

Mecz bez historii

Sobotnie przedpołudnie nie było trafioną porą na wizytę piłkarzy GLZS-u Sadki w Brzozie. Trener Krzysztof Arndt miał do dyspozycji zaledwie dziewięciu piłkarzy!

23 sierpnia 2015 13

Feralna pierwsza połowa

Aż sześć bramek stracili piłkarze GLZS-u w pierwszej połowie spotkania z Piastem Kołodziejowo. Po przerwie obraz gry zmienił się, lecz straty były zbyt duże by myśleć o choćby punkcie.

15 czerwca 2015 4
A klasa, grupa I

Rzutem na taśmę!

Niemalże od początku sezonu ligową stawkę w pierwszej grupie bydgoskiej A-klasy zamykał beniaminek z Mroczy. Taki stan rzeczy miał miejsce, na szczęście, tylko do ostatniej kolejki.

14 czerwca 2015 2

Porażka na finiszu

Porażką na własnym stadionie sezon zakończyli piłkarze GLZS-u Sadki. Beniaminek przegrał 3:2.

08 czerwca 2015 1

Płatników ukąsił 4 razy

Bartek Płatników zdobył cztery gole w drugiej połowie spotkania z BKS-em Bydgoszcz, lecz to nie wystarczyło by sięgnąć po choćby oczko. Tarpan w ostatniej kolejce zagra o wszystko.

07 czerwca 2015 3
A klasa, grupa Bydgoszcz II

Porażka z Piastem

6 czerwca, w sobotni wieczór, drużyna GLZS-u Sadki zmierzyła się na wyjeździe z Piastem Kołodziejowo. Gospodarze okazali się niezbyt gościnni.

31 maja 2015 5

Straty zniwelowane!

Jeszcze miesiąc temu piłkarze z Mroczy byli w kryzysowym położeniu i spadek w ich przypadku był niemalże przesądzony. Od tego czasu nie zaznali jednak goryczy porażki i dogonili resztę stawki.

0

Najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto jeść śniadanie?

Śniadanie to najważniejszy posiłek# w ciągu dnia. Dzięki niemu dostarczamy organizmowi węglowodany, które są źródłem energii.

0

Sprawdzono jakość handlową jaj. Jakie nieprawidłowości stwierdzono?

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów #Rolno-Spożywczych (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej jaj, przeprowadzonej w IV kwartale 2023 r. w sklepach spożywczych i innych punktach sprzedaży detalicznej na terenie całego kraju.