Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

14 stycznia 2023

75-latka potrącona na pasach. Kobieta trafiła do szpitala

W sobotę, 14 stycznia na przejściu dla pieszych w Szubinie potrącona została 75-letnia kobieta. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło na ulicy Nakielskiej, o godz. 9.40. - Kierujący oplem astra, 64 latek, najechał na znajdującą się na przejściu dla pieszych 75-letnią kobietę. Piesza z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Obrażenia te nie zagrażają jej życiu - poinformowała kom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią. - W sprawie kolizji czynności wyjaśniające prowadzić będą policjanci z komisaraitu w Szubinie - dodała.

Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 9 (9)

    Danuta, w dniu 14-01-2023 20:38:30 napisał:

    Bardzo mi żal tej pani widziałam jak leżała na pasach. Super ludzie udzielili jej pomocy, aż do przyjazdu karetki. Współczuje kierowcy, biedny pewnie nie widział jej bo mocno świeciło słońce i pewnie został oślepiony. Życzę zdrowia.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Kalendarz A3 12-miesięczny
42,00PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)