Dziś mamy 14 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

21 marca 2023
Wiadomości z regionu

38-latka trafiła do aresztu. Pijana kobieta wczoraj uszkodziła karetkę

fot. archiwum

fot. archiwum

Ze skrajnie nieodpowiedzialnym i nagannym zachowaniem ze strony 38-letniej mieszkanki #podbydgoskiej Brzozy spotkała się wczoraj załoga pogotowia ratunkowego. Agresywna kobieta, do której medycy otrzymali wezwanie, obrzuciła ich ambulans cegłami. Agresorka została zatrzymana, a po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty.

Wczoraj (20.03.2023) około 4.30 dyżurny z komisariatu na bydgoskich Wyżynach otrzymał zgłoszenie dotyczące agresywnej pacjentki, która miała obrzucić cegłami karetkę pogotowia. Pisalismy o tym tutaj.

Do podbydgoskiej Brzozy natychmiast został skierowany patrol. Na miejscu, przed posesją, zastał załogę pogotowia, która zrelacjonowała całe zajście.

Okazało się, że ratownicy otrzymali zgłoszenie dotyczące złego samopoczucia osoby zamieszkałej pod tym adresem. Kiedy przyjechali na miejsce przed domem zastali kobietę, od której była wyczuwalna silna woń alkoholu, a jej zachowanie świadczyło, iż znajduje się pod znacznym jego wpływem. Ratownicy medyczni, chcąc ją zbadać w związku ze zgłaszanymi do dyspozytora dolegliwościami, poprosili, by poszła do karetki. Spotkali się wówczas z jej agresywnym oporem. W pewnym momencie kobieta zaczęła rzucać w stronę ich pojazdu kawałkami cegieł. Na szczęście żaden z ratowników nie ucierpiał, natomiast uszkodzona została karetka, na karoserii której powstały wgniecenia oraz uszkodzenia lakieru. Po wszystkim kobieta zamknęła furtkę na łańcuch oraz kłódkę i weszła do domu.

Policjanci natychmiast skierowali swoje kroki do domu, w którym przebywała agresywna kobieta. 38-latka w związku z uszkodzeniem mienia została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu.

Mieszkanka powiatu bydgoskiego już usłyszała zarzut dotyczący uszkodzenia ambulansu. Swym nagannym zachowaniem spowodowała straty na kwotę 15 tysięcy złotych.

Za tego typu przestępstwo grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Materiał: kom. Lidia Kowalska / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (18)

  Żorż , w dniu 21-03-2023 12:12:40 napisał:

  Zutylizować pisowskie ścierwo !

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  Gmo, w dniu 23-03-2023 06:53:46 napisał:

  Chciała protestować przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego we Francji,co w tym dziwnego,u nas też wróci jak wróci........

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Audyt środowiskowy
3000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zadaj pytanie
40PLN
0

Stara kuźnia odzyska dawny blask? Pomysł na rewitalizację

Do kowala w Turze!! Czemu nie!! Starsi mieszkańcy #Turu pamiętają kuźnię przy ulicy Bydgoskiej.

(czytaj więcej)
0

Strażnicy miejscy na festynie. Zainteresowanie wzbudziła fotopułapka

We wtorek 4 czerwca 2024 r. przy świetlicy wiejskiej# w Sucharach odbył się festyn rodzinny, na którym gościli mundurowi z nakielskiej Straży Miejskiej.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)