Dziś mamy 22 września 2021, środa, imieniny obchodzą:

16 lipca 2021

„Kcynia Cup Open 2021”. Zawody zostaną rozegrane 25 lipca

Zapraszamy do Kcyni na# Turniej tenisa Stołowego "Kcynia Cup Open 2021".

Zawody zostaną przeprowadzone w dniu 25.07.2021 r. od godziny 9:00. Zapisy do godziny 9:40, rozpoczęcie gry od godz. 10:00 w Hali Sportowej Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni przy ul. Emila Jurczyka 3.

Kategorie: Kobiety OPEN, Mężczyźni do 40 lat, Mężczyźni powyżej 40 lat do 50 lat, Mężczyźni powyżej 50 lat. Na zawodach obowiązują przepisy PZTS i Regulamin Zawodów.

Zapraszamy do Kcyni zawodników sympatyków tenisa stołowego na zawody.

Materiał: Ryszard Hanioszyn - UM w Kcyni 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 4 4
Pliki do pobrania
PLAKAT 2021 Turniej Tenisa Stołowego Kcynia Cup Open 2021.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co trzeci Polak nie chce się szczepić. Większe ograniczenia rozwiązaniem?

Co trzeci Polak mówi, że nie zamierza się# szczepić przeciwko COVID-19 i nie są w stanie wpłynąć na to ani obawy o zdrowie, ani o finanse. Nie zmienia tego też przekonanie o nadejściu jesienią czwartej fali zakażeń i nieuchronności wprowadzenia restrykcji czy nawet lockdownu. Jeśli chodzi o ograniczenia dla niezaszczepionych, to tylko nieliczne sytuacje znajdują niewielką przewagę zwolenników wprowadzenia zakazów dla pozbawionych szczepień – wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)