25 września 2024

Podsumowanie weekendowych rozgrywek. Emocjonujące mecze

Podsumowanie weekendu #zespołów Orła Kcynia.

Orlik E1 - #OdPasjiDoFutbolu

Bardzo udany turniej podopiecznych trenera Łukasza Gryczki. Kolejne cenne doświadczenie zdobyte.

Młodzik D1

Nasz zespół zmierzył się z rówieśnikami z Pelikana Szubin. Mecz był bardzo emocjonujący. Jednak to nasza drużyna zdobyła ostatnią bramkę na wagę zwycięstwa, pokonując przyjezdnych 3:2. Bramki: Mrówka (2), samobójcza.

Trampkarz C1

Pomimo objęcia prowadzenia nie udało się zdobyć choćby punktu. Lepsi okazali się przyjezdni z Noteci Łabiszyn. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:5. Bramki: Laskowski, Mrówka.

Junior młodszy B1

Juniorzy młodsi podejmowali Zootechnika Kołuda Wielka. Po dwóch porażkach, nasz zespół był zdeterminowany by zdobyć pierwsze punkty. Dobra pierwsza połowa i prowadzenie 3:2 do przerwy. W drugiej połowie goście odwrócili losy spotkania, które zakończyło się wynikiem 4:6. Bramki: Konieczny, Czyż, Pozorski, Zawistowski.

Junior starszy A1

Podopieczni trenera Linettego gościli drużynę AP Reissa Bydgoszcz. W pierwszej połowie zgromadzeni kibice nie zobaczyli bramek. Po przerwie nasz zespół zdobył dwie bramki. Bartosz Matuszak z dalszej odległości, bezpośrednio z rzutu wolnego, pięknym strzałem pokonał bramkarza przyjezdnych. Kilka minut później, po indywidualnej akcji, Kacper Wąs podwyższył prowadzenie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0. Bramki: Matuszak, Wąs K. Nasza drużyna w trzech meczach zdobyła 7 punktów i objęła prowadzenie w ligowej tabeli.

Materiał: Artur Frydrych / Orzeł Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.